Railway Empire 2018 İndir

0
 

Railway Empire 2018 İndir Türkçe Yama
 

Railway Empire 2018 İndir
 

Railway Empire 2018

Amerika Entegre Devletleri, 1830: ‘Yeni Dünya’ hakimiyeti altındadır.
Sanayi patlıyor ve yarış Kuzey Amerika’nın en dominant ve en kuvvetli trenyolu imparatorluğunu kuruyor.
Şirketinizi 20.
yüzyıla götürürken rakiplerinizi dışa vurma ve dışa vurma zamanı!

Demiryolu İmparatorluğu’nda, detaylı ve geniş kapsamı geniş bir trenyolu şebekesi oluşturacak, fevkalade ayrıntılarla modellenmiş 40 değişik tren satın alacak ve yolcu ağınızı rekabetin önünde tutacak tren istasyonları, bakım binaları, fabrikalar ve turistik yerler satın alacak ya da inşa edecektir.
Ayrıca, tesirli bir tren servisi sağlamak istiyorsak iş gücünüzü kiralamanız ve yönetmeniz gerekir; bunun yanında mekanik iyileştirmelerden trenlere, işyeri alt yapılarına ve ilerlemiş imkanlara kadar 300’den çok teknoloji geliştirirken, teknolojik yeniliklerin beş devresi süresince gelişme kaydedilir .

Bununla beraber, yanlızca yolunuza devam edip yoluna devam edemezsiniz – rekabet hiçbir zaman uyumaz ve işinizi sürdürebilmek içersinde rakip işadamlarına karşı ayakta kalmanız gerekecek.
Saldırılara ve saniyesel casusluklara karşı rakiplerinize saldırıp baltalama yapar iken üst sıralara geçmek içersinde daha çok kıyamet taktiği kullanmanız gerekebilir.

Entegre Devletlerin ekonomik fırsatlarını geniş bir kampanyada sömürerek, bu büyük kıtanın kıyılarından sahillerine ismim ismim ilerleyin.
Kapsamlı bir trenyolu şebekesi kurarak ve yolcuların ve malların taşınmasını optimize ederek Trenyolu İmparatorluğunuzu başarıya götürün.
Bir dizi senaryo ile ana alan okumalar ve amaçlar yapın ya da herhangi bir finansal baskı olmadan inşaat modunda harika trenyolu ağınızı yaratın.
40’dan çok tarihi doğru lokomotif ve 30’dan çok değişik vagon oyunu süresince elde edilebilir ve kuvvetli ve zayıf yönlerinden istifade etmek içersinde en iyi şekilde kullanmak gerekir.
Demiryol ağınızın potansiyelini ilerletmek ve maksimum civara çıkarmak içersinde beş değişik çağda 300’den çok yeni teknolojiye yatırım yapın.
Üç rakip firma ile yarışın, hem de harami ve casuslar kullanarak gayretlerini sabote edin.
‘Ride Along’ özelliği, trenyolu ağınızı ve güzel sahnenizi şoför şahıs doğrulusunda ilk bakışta keşfetmenizi sağlar.

   

Railway Empire 2018 İndir
   

Railway Empire 2018 İndir Full crack İndir
   

Railway Empire 2018 İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
7.311
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Railway Empire 2018 İndir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.98 GB

Crack: Razor1911

Tarih: Çıkış Tarihi: 26 Ocak 2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!