Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ray Gigant indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Ray Gigant indir

Ray Gigant indirRay Gigant, oyuncular keşif ve savaşlar için zindan haline ayarı ve sonra macera yola hikaye kısmı ile başlayacak. Ekibiniz benzersiz yetenekleri ile üç karakterden, her oluşacaktır ve düşman çeşitli biçimlerde yüzleşmek zorunda kalacaktır. patronu savaşları sonra daha hikaye ilerleme için olay sahneler olacak.

Zindan Keşif:
Ray Gigant olarak, hikaye keşfetmek ve Megalosites adı verilen çeşitli zindanlar temizleyerek ilerler. Bu zindan ve oyuncular bir dizi 3D harita üzerinde var inceleyeceğiz.

Combat:
Oyun yükselen Gigantların karşı dinamik bir 3-yollu görünüm savaş vardır. Büyük Gigants karşı karşıya olduğunda, parti içindeki karakterleri her görevlerinden kullanıma uygun Gigantwith yöntemleri bakan, 3 mesafelerden pozisyon almak.

Parazitizm:
Ichiyaand başkalarıyla Yorigamisin arada birlikte, yavaş yavaş, böylece Parazitizm durumunu kazandıran, Yorigami tarafından devralınması. Bu süre zarfında, karakterler onların çok yaşamları pahasına mücadele edecek.

Mod yendi Slash:
Modu, aka SBM Beat Slash harcama Slash Noktaları (SP) Unleashed edilebilir özel bir yetenektir. Normalde sadece turda bir eylemi 5 kez çalıştırmak mümkün, ama SBM kullanarak bir 100 kez üzerinde komutunu çalıştırabilirsiniz.

Tesviye Sistemi [Evolve Ağacı]:
oyun içinde tesviye Evolve Ağacı sistemi üzerinden yapılır. 3 farklı kategoride ağaç dalları, onlara ayrı bir özelliği ile her.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Ray Gigant indir BENZER İÇERİKLER
Ray Gigant indir YAPILAN YORUMLAR