Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Red Faction Armageddon Complete indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Red Faction Armageddon Complete indir

Red Faction Armageddon Complete indir Beş yıl sonra, Darius Mason, Mars Devrimi kahramanlar Alec Mason ve Samanya torunu, Bastion, Colonist aktivitesinin yeraltı hub kazançlı bir iş çalıştırır. Madencilik, paralı çalışmaları atma – iş tehlikeli ise, Darius adamdır. Birkaç aklı başında insanlar artık Darius gibi yükleniciler ve yerleşim birimleri arasındaki mal çalıştırmak kaçakçılardan kenara, perişan yüzeye girişim.
Darius eski Çapulcu tapınak gizemli bir şaft yeniden açmayı içine kandırdın zaman, o uzun zamandır uykuda olan kötülük bültenleri ve Mars’ta Armageddon salıverir. Colonist ve Çapulcu yerleşim parçalanmış olduğundan, sadece Darius ve Red Faction insanlığı kaydedebilirsiniz. savaş fırtına püskürdü gezegende onları alacak – ve altında, tarifsiz tehdit kalbine.
Kırmızı Faction®: Armageddon ™ yeni, çığır açan sorunlarla eleştirmenlerce beğenilen, en çok satan franchise genişletir. Eğer hayatta kalmak için insanlığın son umudu.
Anahtar özellikler:
Infestation Modu – bir 1-4 oyuncu kooperatif, nesnel tabanlı deneyim düşman ordularını dalgalarını hayatta.
Harabe Modu – rekabetçi ve rahat imha tabanlı modlarda imha araçları hakim.
Mars Hell on – Mars yüzeyi tahrip olarak Darius Mason sadece izleyebilirsiniz. yeraltı teselli arayan, daha büyük bir tehdit insanlığa karşı çıkar.
Nano Forge – masif sarsıcı patlamalar ile Nano Forge yıkıcı gücünü açığa çıkarın veya Geo-Mod 2.0 ile savaşırken sömürgeci savunmasını yeniden.
Mars Yeraltı – masif dondurulmuş buzulların altında, ve kavurucu magma nehirler üzerinde harap Mars yüzey üzerinde bir savaş, ücret Darius zorlar eski bir kötülük arkasındaki gerçeği.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Red Faction Armageddon Complete indir YAPILAN YORUMLAR