Redeemer İndir – Full

1
 

Redeemer İndir – Full Türkçe Yama
 

Redeemer İndir – Full
 

Redeemer TORRENT indir

Bir zamanlar dünyanın en büyük Sibernetik Silah Üreticilerinden biri için çalışan bir elit operatör olan Vasily olarak oynayın. Resmi olarak güvenlik alanında çalışırken, sızma, suikast, gasp ve hatta işkence ile görevlendirildi. Sonunda şirket sizi cyborg askerlerinden birine dönüştürmeye karar verdiyse, karlı dağların derinindeki tenha bir manastıra kaçmayı başarıyorsunuz.

20 yıldır diğer keşişler arasında barış ve uyum bulmaya çalıştın ama yine de ölüme ait geçmişi tarafından da bulmak için çok heveslisin. Şimdi bu yılların tamamından sonra şirket eninde sonunda bulunduğunuz yerden kapanıyor ve böylece size bir geri çekilme teklifinde bulundu.
Özellikler
Intense Top Down Action: Savaş bıçakları, batonlar, yangın eksenleri, çekiçler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yangın silahları ve yakın dövüş silahları kullanarak düşmanlarını atın.
Brutal Hand-to-Hand Combat: Acımasız dövüş hareketleri, combos, şarj ve atlama saldırıları koleksiyonunu kullanarak rakibinizi yenmek için paralı becerilerinizi kullanın.
Benzersiz Öldürme Sistemi: Düşmanları acımasızca ortadan kaldırmak için üç farklı öldürme kullanın. Zarifçe sert öldürme gerçekleştirmek için alenen tespit edilemeyen seviyelerin etrafında gizlice yaklaşın veya rakibinizi kafatasına vurarak rakiplerinizi gönderirken, onları empoze ederek alevler içinde alevler alevler kurarak (daha birçok seçenek mevcut) ortamı gizlice gizleyin. Rakibinizi yeterince savuşturmak için savaş cesaretinizi kullanarak, vahşi infaz gerçekleştirmenizi sağlamak için ekran yakalama anahtarı için ulaşmanız gereken öldürürsünüz.
Parry System: İyi zamanlanmış bir blok kullanıp düşmanlarınızı alt ederken kendinizi savunun. Parlamanızı mükemmelleştirmek ve sana karşı gelmek için şanssız olan herkes için bir ölüm baleği yaratmak için farklı düşman türlerinin hareketlerini ve saldırı düzenini öğrenin.
Silahsızlanma veya Parçalamama Sistemi: Silahların düşmanlarını silahsızlandırmak veya düşmanları atmak için eşsiz bir dövüş hareketini kullanın ve kollarını melee silah olarak kullanın.
Hikayeli Tek Oyuncu: Vazily’nin geçmişini keşfedin ve ihanet ve kurtuluş hikayesi yolculuğunu yaşayın.
Arena Modu: Bir sürü gibi Arena Modunda sayısız düşmanla savaşarak dövüş becerilerini uygulayın ve test edin.

   

Redeemer İndir – Full
   

Redeemer İndir – Full Full crack İndir
   

Redeemer İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
1.497
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Redeemer İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.72 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 02-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!