Redout Enhanced Edition İndir – Full

0
 

Redout Enhanced Edition İndir – Full Türkçe Yama
 

Redout Enhanced Edition İndir – Full
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Redout: Enhanced Edition PC indir

Redout, F-Zero, WipeOut, Rollcage ve POD gibi eski yarış canavarlarına bir övgü. Atlı yarış türünün merkezinde duran o vertigoya batmış, uzlaşmaz, hızlı, zorlu ve doyurucu bir sürüş deneyimi olarak tasarlanmıştır. Yüzen sistem ve sürüş modelleri fizik üzerine kuruludur: her dönüş, eğim, sert frenleme, ivme, parkurun her dönüşü ve bükülmesi gemiye eşsiz bir kuvvet uygulayacaktır. Keskin bir düşük poligon stili, Unreal Engine 4 tarafından sağlanan son teknoloji gölgeleme ve aydınlatma efektleriyle kafesleri ve arazileri harmanlar ve güzel ve anında fark edilebilir estetik yaratır. Parlak kıyı şeritleri, ürkütücü donmuş manzaralar, geniş çöl ovaları: Yarı vazgeçilen Dünya’nın melankolik, distop atmosferi, en hızlı, gergin ve güzel futuristik yarış çatışmalarının arka planıdır.
Özellikler
Çevrimiçi çok oyunculu – gerçek bir mücadele için dünyanın dört bir yanındaki 12 oyuncuya karşı maç
İsteğe Bağlı VR Desteği – Oculus Rift, HTC Vive veya OSVR. Parlak yeni bir kokpit manzaralı!
Kariyer modu – Yarışmak, deneyimlemek, seviyelendirmek ve geminizi yükseltmek için 100’den fazla etkinlik
Çeşitli Dünyalar – Kıyamet sonrası Dünya’da 5 yerde dağılmış 25 parça, ayrıca patron devreleri
Hiç sıkılmadım – klasik Yarıştan yenilikçi Arena Yarışına ve Puan Tabanlı Dayanıklılığa kadar 7 olay türü
Hikayenizi hazırlayın – her biri farklı bir sürüş yaklaşımı gerektiren 6 yarış ekibi ve giderek daha hızlı 4 yarış dersi
Powerup – 10+ yarış odaklı, yükseltilebilir güç kaynağı: ek turbo, kalkanlar, kendini tamir drone, gelişmiş kavrama sistemi, kayma arttırıcılar ve daha fazlası
Kulaklarınız için müzik – tam 5.1 desteği ve gittikçe daha hızlı gitmenizi sağlayacak daha dinamik ve daha keskin bir soundtrack!
Hız
Redout şimdiye kadarki en hızlı oyun. Eğer üstesinden gelebilirsen. Ekran üzerindeki sayılarla ilgili değil, titreşimler, peyzajlar ve uçan binalar, yüksek hızda çarpışmalar, efektler, sesler ve dalma olayları ile ilgili: her şeyin HIZLI gittiğinizi hissetmek istiyoruz.
Online Multiplayer
Dünyanın her tarafından 12 oyuncuya meydan okuyun ve tarihin en iyi Redout pilotu kim olduğunu öğrenin! Sen ne aldığına inanıyor musun? Kanıtla. Gerçek şan, gökyüzünde yanan alevdir.
Sarmal VR
Henüz en iyi VR oyununu vermek için çok çalışıyoruz. 3D deneyimlemek için HMD’nize girin ve daha önce hiç olmadığı mesafelerle, tepenin nerede olduğunu tam olarak bilecek ve tamamen yeni bir kontrol seviyesi hissedeceksiniz. VR desteği isteğe bağlıdır.
Taşıma
Kontrol, 800km / s’de yarışırken en önemli duygu. Redout, inanılabilir fizik dörtlü kontrol cihazları kontrolörleri ve gerçek manyetik kuvvetlerden türemiştir. AG kullanımında yeni nesil buldum. Fren yapmadan bir köşeye dönmenin her zaman bir yolu vardır, ancak buna hazırlanmak ve sahip olduğun her şeyi kullanmalısın. Bir virajın dışına çıkan Steer, strafe ve turbo temelleri şunlardır: yükseltmeler ve powerups geminizin davranışını daha fazla kontrol verecektir. Gelişmiş parçalarla yüzleşmeden önce geminize hakim olmanız gerekir.
Zengin Bir Bağlam
MS 2560.Earth doğal kaynaklarını sıyırdı. Küresel ısınma kuzey kutup buzul kapağının erimesine neden oldu, tropik fırtınalar çölleşmeden muzdarip olan tüm alanları tahrip ediyor.
İnsanların cepleri birkaç gecekonduda geride bırakılmış ya da ayrılmayı reddedenlerin torunları tarafından hayatlarını sürünüyor. Diğerleri, yeryüzünde bir zamanlar yaşanmış en kalabalık şehirlerden bazılarını temel alan devasa ikamet yerleri yarattı. Yine de insanlığın çoğu Ay, Mars, Titan ve diğer Jüpiterlerin aylarında ilerlemiştir. Dünya genellikle yüksek hızlı yarışlar, fütüristik eğlence parkları ve hayvanat bahçesi parkları gibi eğlence etkinlikleri için yerel toplulukların zorlu bir ortamda çalışıp kâr etmesini sağlayan bir yer olarak kullanılır.
En popüler spor dallarından biri, SRRL veya Güneş Kırma Yarışı Ligi’dir: insanlığın en iyi pilotlarının, manyetik izlerde yüksek hız anti-yerçekimi gemileri tahrik ettiği, her köşedeki hayatlarını riske atarak, karşılığında Bitmeyen bir şan

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Redout Enhanced Edition İndir – Full
 

Redout Enhanced Edition İndir – Full Full crack İndir
       

Redout Enhanced Edition İndir – Full Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
979
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!