Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Redout indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Redout indir

Redout indir Güzel ve hemen tanınabilir estetik yaratma. Esintili sahilleri, ürkütücü dondurulmuş manzaralar, uçsuz bucaksız çöl ovaları: Dünya terk yarı melankolik, distopyacı atmosferi en yüksek hız, gergin ve güzel fütüristik yarış çatışmaların arka plandır.
Özellikler
Online multiplayer – Gerçek bir meydan okuma için dünya çapında 12 oyunculara karşı maç
İsteğe bağlı VR Destek – Oculus Rift, HTC Vive veya Razer OSVR.
Kariyer modu – 75 + olaylar yarış, deneyim, seviye yukarı ve gemi yükseltme
Bir Çeşitli Dünyanın – 20 parça 4 bir kıyamet sonrası dünya üzerindeki yerleri, artı patron devreleri dağınık
Asla sıkılmış – 7 olay türleri, klasik yarış yenilikçi Arena Irk ve Puan Tabanlı Dayanıklılık için
Hikayenizi oluşturun – 6 yarış ekipleri, farklı bir sürüş yaklaşım gerektiren her 4 giderek daha hızlı yarış sınıfları
Powerup – 10+ yarış odaklı, yükseltilebilir powerups: Ek turbo, kalkanlar, kendi kendini tamir drone, gelişmiş kavrama sistemi, tümleşik artırıcılar, ve daha fazlası
kulaklarınıza Müzik – tam 5.1 desteği ve sicker bırakın ve düşkün hızlı gitmek yener dinamik bir soundtrack!
hız
Redout şimdiye kadar yapılmış en hızlı oyunu. Eğer işleyebilir. O uçan titreşimler, peyzaj ve binalar hakkında, ekranda gördüğünüz numaraları hakkında değil, yüksek hızlı çarpışmalar, efektler, sesler, daldırma: her şeyi HIZLI gidiyormuş gibi hissediyorum anlamına da gelmektedir.
çevrimiçi Multiplayer
dünyanın dört bir yanından 12 oyuncuya kadar meydan ve tarihinin en iyi redout pilot kim olduğunu bulmak! Eğer ne alır var düşünüyor musunuz? Kanıtla. Gerçek zafer gökyüzüne ışıklı bir alev olduğunu.
sürükleyici VR
Henüz en iyi VR oyunu vermek için çalışıyoruz edilmiştir. tepe nerede olduğunu, bilirsiniz 3D ve daha önce hiç mesafeleri tecrübe ve kontrol yepyeni bir seviyeye hissetmek için HMD içinde olsun. VR desteği isteğe bağlıdır.
kullanma
Kontrolü 800km / h yarış en önemli duygudur. Redout dört copters kontrolörleri ve gerçek manyetik kuvvetler türetilen inandırıcı fizik özellikleri. Biz AG alınmasında nesil ile geldi. Orada frenleme olmadan bir köşe yüz her zaman bir yol, ama buna hazırlanmak ve var olan her şeyi kullanmak zorunda. , Steer kınamak ve bir köşede dışında turbo temel bilgiler şunlardır: size geminin davranışları üzerinde daha fazla kontrol verecektir yükseltmeleri ve powerups. Eğer gelişmiş parçalar yüz önce gemi hakim gerekir.
Zengin İçerik
AD 2560. Toprak doğal kaynakların elimden. Küresel ısınma kuzey kutup buzullarının erimesi nedeniyle, tropikal fırtınalar çölleşme muzdarip vermedi tüm alanları tahrip.
insan Cepler uzak birkaç gecekondu hayatlarını kaynıyor, geride bıraktığı ya da reddetti olanların torunları bırakmak. Diğerleri kez Dünya’da en kalabalık şehirlerinden bazı dayalı devasa conurbations yarattı. insanlığın en olsa da, Ay, Mars, Titan ve diğer Jüpiter’in uyduları üzerinde taşındı. Dünya genellikle sert bir ortamda yerel topluluklar çalışma olanağı sağlar yüksek hızlı yarışları gibi eğlence etkinlikleri, fütüristik eğlence parkları ve hayvanat bahçesi park konumu ve kar olarak kullanılır.
En popüler sporlardan biri SRRL, ya da Güneş redout Racing League: insanlığın en iyi pilotlar manyetik pistlerde yüksek hızlı anti-gravite gemi sürücü nerede hızlı yarış lig hiç yarattı.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 3 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Redout indir BENZER İÇERİKLER
Redout indir YAPILAN YORUMLAR