Reflecting Fate İndir

0
 

Reflecting Fate İndir Türkçe Yama
 

Reflecting Fate İndir
 

Reflecting Fate PC indir

Reflecting Fate 2017 öğeleri ile ilk insandan dedektif stres temsil eder. Eylem 1996’da Denwood’da, oyuncunun şahıs liğini orijinal sakini olarak gerçekleştirir. Aniden sığır adada kaybolmaya başladı. Hayvanlar mutlaka gece izinde olmadan kayboldu ve hiç kimsenin bunu önleyemediği görülüyor. Fakat bir gün içerisinde her şey değişti. Kayıplar ailenin kurşun karakterini tesirle di, bu yüzden kıyıya çekilemedi. Adım ismim izi takip edin, ispatı kanıt edin, olanları keşfetmek ve ne kadar korkunç gizem ada Denwood doğrulusunda tutulmuştu.

Oyunun açık bir dünyası bulunmaktadır ve tüm ada en başından erişilebilir haldedır. Arsa süresince gidebilir ve adada birazdan keşfedebilir, özel tahkîkat yapılabilirsiniz. Oyun doğrusal değildir ve finale detaylı biçimlerde ulaşmasına izin verilmektedir.
Hiçbişi doğrulusunda engellenmiş değilsiniz: her ev ziyaret için hazırdır ve adadaki her nesne sakinlerinin izine sahiptir. Gördüğünüz tümşeyleri detaylı olarak öğrenmeniz, gerçekleri karşılaştırabilmeniz ve ispat toplamanıza biraz vakitle bütün görsel katmanız gerekiyor. Ama gerçek, gerçeği öğrenip öğrenemediğinize bağlıdır.

Reflecting Fate, Lex Mortis evrene dayanır ve öyküsünü tamamlar. Lex mortis’in içeriğini tedavi etmek ve yeni bir motora transfer etmek için çok çalıştık.

   

Reflecting Fate İndir
   

Reflecting Fate İndir Full crack İndir
   

Reflecting Fate İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
602
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
Reflecting Fate İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.59 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 11-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
GTA 4
145.330 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!