Reflecting Fate İndir

0
  

Reflecting Fate İndir Türkçe Yama
 

Reflecting Fate İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Reflecting Fate PC indir

Reflecting Fate 2017 öğeleri ile ilk insandan dedektif stres temsil eder. Eylem 1996’da Denwood’da, oyuncunun şahıs liğini orijinal sakini olarak gerçekleştirir. Aniden sığır adada kaybolmaya başladı. Hayvanlar mutlaka gece izinde olmadan kayboldu ve hiç kimsenin bunu önleyemediği görülüyor. Fakat bir gün içerisinde her şey değişti. Kayıplar ailenin kurşun karakterini tesirle di, bu yüzden kıyıya çekilemedi. Adım ismim izi takip edin, ispatı kanıt edin, olanları keşfetmek ve ne kadar korkunç gizem ada Denwood doğrulusunda tutulmuştu.

Oyunun açık bir dünyası bulunmaktadır ve tüm ada en başından erişilebilir haldedır. Arsa süresince gidebilir ve adada birazdan keşfedebilir, özel tahkîkat yapılabilirsiniz. Oyun doğrusal değildir ve finale detaylı biçimlerde ulaşmasına izin verilmektedir.
Hiçbişi doğrulusunda engellenmiş değilsiniz: her ev ziyaret için hazırdır ve adadaki her nesne sakinlerinin izine sahiptir. Gördüğünüz tümşeyleri detaylı olarak öğrenmeniz, gerçekleri karşılaştırabilmeniz ve ispat toplamanıza biraz vakitle bütün görsel katmanız gerekiyor. Ama gerçek, gerçeği öğrenip öğrenemediğinize bağlıdır.

Reflecting Fate, Lex Mortis evrene dayanır ve öyküsünü tamamlar. Lex mortis’in içeriğini tedavi etmek ve yeni bir motora transfer etmek için çok çalıştık.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Reflecting Fate İndir
 

Reflecting Fate İndir Full crack İndir
       

Reflecting Fate İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
377
OYUN BILGILERI 3 ay önce eklendi
Reflecting Fate İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.59 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 11-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!