Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Reflecting Fate İndir

Reflecting Fate İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Reflecting Fate PC indir

Reflecting Fate 2017 öğeleri ile ilk insandan dedektif stres temsil eder. Eylem 1996’da Denwood’da, oyuncunun şahıs liğini orijinal sakini olarak gerçekleştirir. Aniden sığır adada kaybolmaya başladı. Hayvanlar mutlaka gece izinde olmadan kayboldu ve hiç kimsenin bunu önleyemediği görülüyor. Fakat bir gün içerisinde her şey değişti. Kayıplar ailenin kurşun karakterini tesirle di, bu yüzden kıyıya çekilemedi. Adım ismim izi takip edin, ispatı kanıt edin, olanları keşfetmek ve ne kadar korkunç gizem ada Denwood doğrulusunda tutulmuştu.

Oyunun açık bir dünyası bulunmaktadır ve tüm ada en başından erişilebilir haldedır. Arsa süresince gidebilir ve adada birazdan keşfedebilir, özel tahkîkat yapılabilirsiniz. Oyun doğrusal değildir ve finale detaylı biçimlerde ulaşmasına izin verilmektedir.
Hiçbişi doğrulusunda engellenmiş değilsiniz: her ev ziyaret için hazırdır ve adadaki her nesne sakinlerinin izine sahiptir. Gördüğünüz tümşeyleri detaylı olarak öğrenmeniz, gerçekleri karşılaştırabilmeniz ve ispat toplamanıza biraz vakitle bütün görsel katmanız gerekiyor. Ama gerçek, gerçeği öğrenip öğrenemediğinize bağlıdır.

Reflecting Fate, Lex Mortis evrene dayanır ve öyküsünü tamamlar. Lex mortis’in içeriğini tedavi etmek ve yeni bir motora transfer etmek için çok çalıştık.


MINIMUM:
OS: windows 7, 8 or 10
Processor: Intel core i3 or amd fx4300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 560 or R7 260
Storage: 5 GB available space

Reflecting Fate İndir BENZER İÇERİKLER
Reflecting Fate İndir YAPILAN YORUMLAR