Remnith İndir – Full

0
 

Remnith İndir – Full Türkçe Yama
 

Remnith İndir – Full
 

Remnith torrent indir

Birincil tetikleyicinizle Vive-Shoot, atlamak için birincil trackpad’inizi tıklayın ve tire çizmek için diğer trackpad’i tıklayın. Hareket ettirmek için trackpad’leri normal şekilde hareket ettirmek için veya ikincil denetleyiciyi kullanarak gitmek istediğiniz yöne yönlendirin ve hızınızı kontrol etmek için hareket topunu dışarı doğru itin. Geleneksel hareketle başınızın veya kumandanızın dönüşüne göre hareket etme seçeneğiniz vardır. Varsayılan olarak fiziksel olarak dönersiniz ancak ayarlarda izleme dörtgeni çevirme özelliğini açabilirsiniz.

Teleportasyon kullanan oyuncular için, bir noktayı seçmek ve ışınlamak için bırakmak için ikincil denetleyicide izleme dörtgenini veya tetikleyiciyi tutmanız yeterlidir. Teleportasyon varsayılan olarak anında ancak ayarlar aracılığıyla bir solma eklenebilir.

Oculus Touch-Birincil tetikleyicinizle vurun, ikincil tetikleyiciyle çizin ve A ile atlayın. Normal hareket ettirmek için parmak çubuklarını kullanabilir veya ikincil denetleyiciyi kullanarak gitmek istediğiniz yönü gösterebilir ve parmağınızı kontrol etmek için dışa doğru itebilirsiniz. hız. Geleneksel parmak hareketiyle başınızın veya kumandanızın dönüşüne göre hareket etme seçeneğiniz vardır. Varsayılan olarak fiziksel olarak dönersiniz ancak ayarlarda kısaca döndürmeyi açabilirsiniz.

Teleportasyon kullanan oyuncular için, bir noktayı seçmek ve teleport yapmak için ikincil denetleyicide tetik tutmanız yeterlidir. Teleportasyon varsayılan olarak anında ancak ayarlar aracılığıyla bir solma eklenebilir. Bir ekran görüntüsü almak için her iki kavrama tetikleyicisini de basılı tutun, bu Belgeler / Remnith / Ekran görüntülerinde kaydedilecektir.

Oyun Paketi – Sağ tetik, ateş etmeye sol tampon ve atlamak için A. Sol sopayla hareket ettirin ve sağ çubukla dönün. Bir ekran görüntüsü almak için sol tetiğe basın; bu, Belgeler / Remnith / Ekran görüntülerinde kaydedilecektir.

Klavye ve Fare – Çekim yapmak için tıklayın, çizgiye kaydırın, atlamak için alan ve taşımak için WASD.

   

Remnith İndir – Full
   

Remnith İndir – Full Full crack İndir
   

Remnith İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
772
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Remnith İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.73 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 30-08-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , ,

BENZER OYUNLAR
GTA 4
145.338 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!