Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Renoir PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Renoir PC indir

Renoir PC indir Macera, Bağımsız Yapımcı tarafından yapılan oyun James Renoir, suç ve şiddet ile çürümüş bir metropolde ana bölümde hizmet veren bir polis memurudu. Mafya ailelerinin etkisi, belediye koridorlarında, zehirli otlar gibi, en üst düzeyde siyasi güce de yayılmıştı. Şehrin yozlaşmış hükümeti doğrulusunda felç edilen polis, bununla alakalı rastgele bir şey gerçekleştirme amacıyla güçsüzdü – yalnızca gerçek kuvveti elindeki oyuncaklar.

Ancak, yeni, genç ve hevesli bir politikacı olan Belediye Binası’nda her şey daha iyi olur ve Renoir, suçla mücadeledeki çabaları nedeniyle Dedektif’e terfi edilir. Topluluğun daha iyi sınıflarına yaptığı yeni erişime sonucunda sonucunda hayallerindeki kadını bulur.

Fakat her şey doğru yönde gidiyormuş gibi görünüyor, iki çekim yüzüyor, dünyasını baş aşağı çeviriyor. Bu davayı çözüme ulaştırmak, onun amacıyla mühim olan tek şey şu an soğuk bir mezarlığa karşı sırtında otururken, altı metre altındaki cesedin kendi olduğunu anlıyor.

Artık bir hayalet olan Renoir, çevresindeki fantomları denetim etmesine ve bölgesel bulmacaları çözüme ulaştırmak amacıyla kullanmasına izin veren benzersiz bir kabiliyete sahiptir. Gölgelerden adalet istemek, ilgiyle yürümek ve ışığı kaçış pahasına kaçırmalıdır. James’in hayalet formu, hatıralarını hatırlayan ve onu katiline geri götürecek ipuçlarını arayan canlıların dünyasındaki son adımlarını geride bırakmalıdır.
ÖZELLİKLER

Siyah – beyaz dedektif öyküsü Unreal Engine 4 doğrulusunda desteklenmektedir
Yapboz platformlama eylem, Hollywood filmlerinden esinlenerek
Fantomları denetim et ve bölgesel bulmacaları çözüme ulaştırmak amacıyla onları kullan
Atmosferik çizgi Roman tipi filmlerle bahsedilen bir cinayet gizemi

Renoir PC indir BENZER İÇERİKLER
Renoir PC indir YAPILAN YORUMLAR