Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Republique Remastered Episode 5 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Republique Remastered Episode 5  DLC FULL indir

Republique Remastered Episode 5 torrent indir Bu paketde 1 ve 4 dlc dahil tüm paketleri içermekde. Burada Camouflaj ekibi bu destansı son bölüm halinde kalpleri ve ruhları kazanmak için elinden geleni yapıyor. Bizler bunu beklemeye değer olduğunu düşünüyoruz. iyi oyunlar dileriz. torrent-oyunindir.com Ailesi
Daha önceki bölüm, Bölüm 5 ile yaptığı gibi: Terminus sadece ek bölüm değil ama düzeltmeler ve geliştirmeler binlerce geliyor. Burada beşinci bölüm eklemenin yanı sıra yapılan önemli değişiklikler bir dökümünü:
alt uç cihazlar için

● Geliştirilmiş performans, kaza sıklık ve optimize edilmiş görüntüyü
Umut AMD grafik kartları ile bazı makinelerde oyun dünyasının düşüyor

● giderildi
Resepsiyon Alanında masanın yakınında bölüm başında EP3 kaseti almak Umut sorun, ilgili

● Sabit konular
● Birlik varsayılan yazı tipi artık belli prefabrik varsayılan olarak görünür (İngilizce alfabesinde sadece)
● Geliştirilmiş ve Episode 1-3 navigasyon, yol bulma ve çarpışma revize
● Tüm bölüm kamera dönme sınırları ve görünümü Geliştirilmiş
Tüm bölüm

● UI ve pop-up iyileştirmeler
● Episode 1-3 bazı taranabilir öğeler için Güncelleme 2D sanat
yaptığımız yükseltmeleri ek olarak, burada (çok fazla bozulmadan) Bölüm 5 bekleyebilirsiniz yeni bazı şeyler geçerli:
● Düşmanca Kameralar: oyun dünya çapında dağınık Bu yeni güvenlik kameraları Hope ve onun varlığına uyarı korumaları tarar. Oyuncular sadece oyun döngü karmaşıklık düzgün bir tabaka ekleyerek, sınırlı bir süre için onları yaşamak olabilir.
● dallanma Yolları: EP5 erkenden yapmak bir kararına dayanarak bölüm seyrini değiştirebilir yolları dallanma vardır: Bu, uzun bir süre yelek yakın sakladım şeydir. Biz çok fazla açığa istemiyorum, ama bu büyük ölçüde yine kampanya ile oynamak için güzel bir teşvik sunan Bölüm 5 sunulan içerik genişletir büyük bir ektir.
● Yeni Metamorfoz: Oyuncular önceki bazı bölümleri dünyasına geri dönüyor, ama seyir ve çok farklı daha önce duygu bulacaksınız. Sen, yeni bölgeleri görmek, yeni düşmanlar karşılamak ve bazı ilginç ittifaklar kurar gidiyoruz …
● Biz daha söylemek istiyorum, ama kendiniz için yaşamaya eğer daha iyi olur!
Eğer oyun ile bittiğinde, ben (şimdi Deluxe Edition kullanılabilir) République Yapımında bizim son taksit göz atın ve bu büyük, dört yıllık çaba üretimi geri bakmak için teşvik ediyoruz. Biz oyun geliştirici şerh parçaları, ve bu video belgeseller bunun bir uzantısı olan açık ve dürüst sunarak dünyaya size bir pencere vererek hep gurur duyduk. biz genç sağlıklı ve daha az uykulu iken bile arkasından bazı eski görüntüleri görebilirsiniz.
Son olarak, biz Bölüm 5’in soundtrack çalışmaları için besteci Çinko Lemone bir not dışarı vermek istiyorum (aynı zamanda Deluxe Edition ile birlikte.) Önceki bölümlerde bazı çarpıcı sevdiğiniz parçaları vardı, ama baştan yılında Ep5 en müziği inanılmaz ettik bitiş. ( “Loose Change” * hepiniz * JAM içindir.)
5’in son anlarını geçtiğimiz yıl hayata Bölüm izliyor bittersweet edilmiştir. Bu bizim ilk Kickstarter destekçileri çok şey borçluyum ilk geri 2012’de oyun duyurulmasının ardından biz bitiş çizgisinde nihayet olduğuna inanmak zor, Rena Strober, Jennifer Hale dahil Gungho Online Entertainment bizim yayıncılık arkadaşlar ve bizim yıldız seslendirme döküm David Hayter, Dwight Schultz ve Khary Payton. Bu République binlerce insan bir araya gelerek ve bir gerçeklik yapma ürünü olduğunu söylemek abartı değil.
kalplerimiz altından, hepinize teşekkür ederiz. Bu inanılmaz bir yolculuk oldu.

Republique Remastered Episode 5 indir BENZER İÇERİKLER
Republique Remastered Episode 5 indir YAPILAN YORUMLAR