Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Revhead PC İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Revhead indir

Revhead PC Gerçek bir başkan olarak düşünmelisin! Araba ve parçaları satın alabilir veya satabilir, tamir ettirebilir ve aracınızı en hızlı hale getirmek için çimdikleyebilirsiniz. Bununla birlikte, iyi bir yarış otomobili her zaman en hızlı veya en güçlü araba ile ilgili değil, Revhead PC ama onunla eşleşen sürücü. Aracınızı, sürüş becerileriniz ve yarış koşullarınız için uygun bir şekilde ayarlayın.

Revhead, hayalinizdeki arabasıyla birlikte inşa etmek ve yarış yapmak üzeredir ve tüm yarış becerileriniz bir pistte başkalarını dövmek için zorunlu iken, Revhead PC arabanızı düzeltip korumak veya yeniden inşa etmek için mekanik becerilere hakim olmanız gerekir.
Gerçek bir araba binlerce bileşenden oluşur. Her biri diğerlerine bağlı ve araba olarak birlikte çalışıyorlar. Bu oyunda, her araba düzinelerce bireysel bileşenden oluşur ve birbirlerine gerçekte olduğu gibi bağlanır. Her bileşen, diğer arabalar arasında sökülebilir, değiştirilebilir ve takas edilebilir. Bu şekilde, sadece boya işinizi ve görünümünüzü değil, aynı zamanda aracın taşınması ve performansını özelleştirebilirsiniz.

Aracınızı sürerken seyretmek, nasıl işlemektedir, ne kadar dumanlıdır ya da kaputtan gelen ses seviyesi. Tüm bunlar asıl sorunu tanımlamanıza yardımcı olabilir.
4×4’e ihtiyacınız var, ancak bütçeniz yok mu? Enkazı ucuz bir araba satın alın ve enkaza çarpan araba ve gazeteden kullanılan parçaları kullanarak, 4×4 süper şarjlı bir canavara aktarın.
Motor kuvvetli, ancak aracınız ihtiyacınız olan hıza ulaşmıyor mu? Viteslerinizin ve diferansiyelinizin de sizin hedeflerinize uygun olduğundan emin olun!

Yarış ve bunun arkasında ne var

Gerçekte, yarış yaklaşık% 80 mekanik iş,% 19 test ve% 1 yarış. Bu oyunda biz eğlenmeye devam ederken biz buna yakınlaşmaya çalışıyoruz. Otomobillerden hoşlanıyorsanız, bir otomobilin sadece 4 tekerleği, 1 motoru ve direksiyon simidini değil, hatalarından korkmuyorsanız, başkalarına meydan okumaya cüret ederseniz, en sevdiğiniz insanlara sahip olduğunuzda bile Araba, o zaman Hoşgeldiniz Noordu, Revheads of land!

  • OS: Windows XP SP2 or Later.
  • Processor: SSE2 instruction set support.
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities.
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 4 GB available space
Revhead PC İndir BENZER İÇERİKLER
Revhead PC İndir YAPILAN YORUMLAR