Revo Uninstaller Pro 2016 indir

0
   

Revo Uninstaller Pro 2016 indir Türkçe Yama
 

Revo Uninstaller Pro 2016 indir - Full PC Türkçe
   

Revo Uninstaller Pro 2016 indir

Revo Uninstaller Pro 2016 indirRevo Uninstaller Pro

Pro Revo Uninstaller yazılım kaldırmak ve kolayca bilgisayarınızda yüklü istenmeyen programları kaldırmak için yardımcı olur! Eğer kaldırma sorunları var ve bunları kaldıramazsınız bile “Windows Program Ekle veya Kaldır” Denetim Masası uygulamasında.

Revo Uninstaller çok daha hızlı ve daha güçlü uygulaması “Windows Program Ekle veya Kaldır” alternatif olduğunu! Bu kaldırmak ve programları kaldırmak için çok güçlü özelliklere sahiptir.

Gelişmiş ve hızlı algoritmalar ile, Revo Uninstaller kaldırma önce bir uygulamanın verilerini analiz eder ve bir program kaldırdıktan sonra kalıntıları için tarar. Programın normal kaldırıcı çalıştıktan sonra, ek gereksiz dosyalar, klasörler ve genellikle bilgisayarınızda kalan kayıt defteri anahtarlarını kaldırabilirsiniz.

Pro Revo Uninstaller size kendi yükleme sırasında programı izleme gibi yazılım kaldırma için bazı basit, kullanımı kolay, ama etkili ve güçlü yöntemler sunar.

Eğer kurulumu sırasında yapılan tüm sistem değişiklikleri izleyebilir, tamamen ve iz bırakmadan bir programı kaldırın ve sonra tek bir tıklama sadece bunu kaldırmak için bu bilgileri kullanmak için – basit ve kolay!

Revo Uninstaller Pro kullanmanın yararları nelerdir?

Real-Time yükleme monitör günümüzde kullanılan en gelişmiş ve yenilikçi teknoloji! Bu teknoloji uninstallers geri kalanı arasında eşsizdir. En kolay ve teçhizatları izlemek için hızlı bir yol sunar yüzden, bu yüzden programın artık gerektiğinde tamamen program olarak intikal olabilir izlenen programın kurulumu tarafından yapılan sistem değişiklikleri daha önce yüklü olmamıştı! O bütün gerçekleştirmek için sadece 3 fare tıklaması gerektiren kullanımı çok kolay

Değişiklikler:

12 Ağustos 2013
Revo Uninstaller Pro 3.0.7
Kalanlar için geliştirilmiş tarama
Sabit hata

 

Revo Uninstaller Pro 2016 indir
 

Revo Uninstaller Pro 2016 indir Full crack İndir
         

Revo Uninstaller Pro 2016 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Revo Uninstaller Pro 2016 indir - Full PC Türkçe
 
676
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Revo Uninstaller Pro 2016 indir

Tür: Full Program indir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 45.53 MB

Crack: FULL

Tarih: 23-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!