Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack İndir

1
 

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack İndir Türkçe Yama
 

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack indir

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack Mevcut DLC sizi Baba Yaga’da eski bir teröre ev sahipliği yapan yeni bir mezar keşfetmeye davet ediyor: The Cadı’nın Tapınağı ve Soğuk Karanlık Uyanık avcılarının dövüş dalgaları uyandı.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
Lara’nın Yolculuğu – Lara, onu Trinity olarak bilinen acımasız bir organizasyonun tellerine yerleştirdiği eski bir gizemi ortaya çıkarıyor. Trinity’den önce sırrını bulmaya çalışırken yarış pisti, Kitezh’in Kayıp Kenti ile ilgili bir efsaneye gidiyor. Lara, Trinity’den Önce Kayıp Şehir’e ve gizli sırlarına ulaşması gerektiğini bilir. Bunun üzerine ilk Mezarlık Öldürme seferi üzerine Sibirya’ya yola çıktı.
Kadına Karşı Vahşi – “Mezar Raider’ının Yükselişi” nde, Lara yalnızca dünyanın dört bir yanından düşmanlarla değil, dünyanın da içinde savaşıyor. Hayvanları silah yaratmak için avlayın ve yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir bulunan kaynaklar için süpürme yapın. Hain koşullar ve Lara’nın sınırlarını en uç noktasına itmesi gereken istikrarsız manzaralarla dolu güzel düşman ortamlarla karşılaşırsınız.
Gerilla Savaşı – Düşmanları önlemek veya yerinden oynamak, düşmanları önlemek veya düşürmek için sualtı ortamında kullanın, Lara’nın vites, silah ve cephanesini stealth’den yanan silahlara kadar oynamaya uygun hale getirin, kaos ekmek için anında zanaat patlayıcıları kullanın ve Lara’nın imza mücadele yayını ve tırmanma baltasını kullanın.
Mezarın Öldürülmesine Geri Dön – Türbeler geri döndü ve her zamankinden daha büyük ve daha iyi. “Tomb Raider’in Yükselişi” nde, ölümcül tuzaklarla çevrili devasa, huşu uyandıran antik mekanları keşfedeceksiniz, dramatik çevre bulmacalarını çözeceksiniz ve keşfetmek için sırlarla dolu bir dünyayı ele geçirdiğinizde kriptleri açığa çıkarmak için eski metinleri deşifre edeceksiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack İndir
 

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack İndir Full crack İndir
       

Rise of the Tomb Raider Digital Deluxe Edition RePack İndir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
1.862
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!