Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Risen 3 Titan Lords Complete Edition indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Risen 3 Titan Lords Complete Edition indir

Risen 3 Titan Lords Complete Edition indirDünya onun tanrılar tarafından terk edilmiştir ve Titans cinleri izlerini taşıyor. İnsanlık gücünü yeniden kazanmak için mücadele ve güçlerini miting edilir. Kendi hayatının paramparça edilmiş ve dünya çapında yayılan karanlık ortasında kaybolur geri almak için yola gerekir: Ancak, daha acil endişeleri var. Kim bilir belki sen bile aynı anda dünyayı kurtarmak edeceğiz bilir?

Sizden önce kader yalan Üç ipler. Üç yol Titans karşı yükselmeye ve ruhunu kazanmak için. Hangi yolu almak için? Seçim senin.
Özellikler
Özgürlük: Serbestçe keşfetmek ve boş görevler üstlenirler. Görevler onları ve farklı sonuçlar mücadele için farklı yollar vardır. İsterseniz gelseler oyunun farklı parçaları çalmak ve bireysel karakter şekillendirebilir.

Keşif: Eğer Risen 3 farklı bir dünya ile yol yapmak gibi görevler ve karakterler keşfedin – Titan Lords. şirin ortaçağ tarzı şehirlerden mayın nemli karanlık derinliklerine delving için, doğaüstü gölge dünyaya, keşfedilmeyi bekleyen olasılıklar bir zenginlik olduğunu. Sen tırmanmaya yüzmeden, çeşitli şekillerde bu dünyayı çapraz mümkün olacak.

Geliştirilmiş mücadele: dövüşlere nüans eklemek yerine yeni animasyon sistemleri ile yenilenen söndürme sistemi, sahip.

Magic geri döndü! Kristal büyü yıkıcı yeni savaş yetenekleri ile getirerek, geri döndü. düşmanlar yoketmek ya da keşif size yardım etmek için ek büyülü becerileri çok sayıda faydalanmak için böyle yıldırım, yangın ve buz gibi unsurları ellerinde – seçim sizin!

Guilds ve gruplar: Her çok farklı şekillerde arayışı yaklaşmasına izin benzersiz becerileri, silah depoları ve görevler sunan üç ayrı filolar ile ittifak seçin. Dünyada siyasi güç dengesini bend mevcut ek hizip keşfetmek, kendi gündemi ile her ortaya çıkarmak için. Güvendiğiniz hangi karakterlerin dikkatli olun – bazı kendi uğursuz planlarını yerine getirme niyeti ile sizinle ittifak olabilir.

lütfen aklınızda bulundurun
Titan Lordlar ve 64-bit işletim sistemi çalıştırıyorsanız eğer Risen 3 64-bit sürümünü alırsınız: Titan, bir 32-bit işletim sistemi çalıştırıyorsanız Eğer 3 Risen 32-bit sürümünü alacaksınız grafiksel bir dizi iyileştirme tanıttı Lords:
– Öğeler, nesneler, yeşillik, arazi, parçacık efektleri, karakterler, canavarlar ve diğer oyun modelleri için geliştirilmiş doku çözünürlüğü.
– Geliştirilmiş çekme mesafesi ve görüntüleme aralıkları
– Büyük önbelleklerini yumuşak çerçeve oranları ve daha az LOD akışı giden
– Böyle alanda ve HDR çiçek bokeh derinliği gibi sanat işlem sonrası etkileri yeni devletin tanıtımı
– Dinamik gündüz-gece döngüsüne daha muhteşem gökyüzü ve gün batımı ekleyen yeni bir fiziksel tabanlı, görsel olarak daha gerçekçi bulut render tekniği eklenmesi.

  • OS: Windows Vista SP2 , Windows 7 SP1 , Windows 8
  • Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Radeon HD 3850 or GeForce 9600 GT, VRAM 512MB
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 8 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
  • Additional Notes: Min memory: 4 GB (Risen 3 64-bit)

 

Risen 3 Titan Lords Complete Edition indir BENZER İÇERİKLER
Risen 3 Titan Lords Complete Edition indir YAPILAN YORUMLAR