Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Rogue Stormers pc games top 10 2017

Rogue Stormers indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Rogue Stormers torrent indir

Petrol kulesi şehri olan Ravensdale’in derinliklerine in. Bu şehir; insanlar, enerji veren ham bir sıvı olan yapışkanı, cilt kremini, ekmek kırıntılarını ve çalışan dizel motorları keşfettikten sonra çığırından çıkan bir orta çağ metropolüdür. Bu sıvı ayrıca, Ravensdale halkını öfkeli, kana susamış canavarlara dönüştürdü. Neyse ki senin gibi, seri cinayetler işleyen bir grup deli şövalyeye liderlik eden şehri kurtaracak birine sahipler.

Oynanış
Rogue Stormers klasik koşarak ateş edilen oyun tarzı ile modern bir sanat tarzını, iki çubukla ateş etme konfigürasyonunu ve rogue-like tarzının sunduğu tüm güzel özellikleri bir araya getiriyor. Üç arkadaşının çevrim içi olarak veya co-op modu ile yanında bu serüvende sana katılabileceklerini söylemiş miydik?
Hedefin, Ravendale’i tehdit eden büyük şeytanla savaşmak ve onu yenmek – ama onun karşısına çıkabilmen için gittikçe zorlaşan 7 seviyede mücadele etmelisin. Eğer ölürsen birinci kareye geri döneceksin. Kazanılan özellikler sende kalacak ve karakterinin her yeni baskın ile daha da güçlenmesini sağlayacak.
Sahip olduğumuz teknoloji, defalarca oynanabilecek anlamlı seviye kombinasyonları yaratmak için seviyelerin bölümlerini geliştirmemizi ve bir araya getirmemizi sağlıyor. Her bölümde sürekli büyüyen düşman grupları, tehlikeler ve ganimetler bulunuyor ve inanılmaz bir çeşitlilik yaratıyor.
Çok sayıda farklı geliştirme ve silah sayesinde her yeni oyun, hangi silahları ve geliştirmeleri seçtiğine ve aldığına göre eşsiz bir tarza sahip olacak. Buna ek olarak, her birinin kendine ait yetenekleri ve ana silahı olan açılmayı bekleyen beş karakter sınıfı var.
Ravensdale’in uçsuz bucaksız yeraltı şehrinin derinliklerine indikçe şehrin geçmişi ve halkı ve ayrıca şehri kurtarmak için silahlanan beş kahramanın trajik arkaplanları hakkında daha fazla bilgi edineceksin.
Tüm bu faktörler birlikte, büyüyen Ravensdale şehrine ne şekilde dahil olacağını belirleyecek. Düşmanlarına doğrudan mı saldıracaksın yoksa onları uzaktan mı avlayacaksın? Düşmanları sakatlamak, saldırı engellemek veya katıksız güç ile her şeyi yok etmek… hangisini yapacaksın?
Özellikler:
Yalnız Kurt: Tek oyunculu mod
Kurt Sürüsü: Dört oyuncuya kadar olan lokal/online co-op
Seçimler: Düşmanları ateşle, yapışkanla veya silahlarla öldürme isteğine göre 5 karakter sınıfı
Değişken Bölgeler: Defalarca oynanabilir hale getirmek için bölgelerin hepsindeki düşmanlar, tuzaklar ve geliştirmeler rastgele yerleştirilir
Düşman Bolluğu: Klasik orklarla, goblinlerle, uçan silah platformlarıyla, tekinsiz korkularla ve silahlarla dolu savaş kapılarıyla mücadele et
Etkileşim: Hem seni hem de düşmanlarını öldürecek, ama yine de havalı görünen çevresel zincirleme tepkileri harekete geçir
İyi Görünüyor: Etkileyici 3D modelli oyun dünyası
Yeni Şeyler: Düşmanlarını öldürmenin başka yöntemlerini sunan onlarca çılgın geliştirmeyi ve yeni silahları aç.
Hikâye Zamanı: Ravensdale’ın karanlık tarihini adım adım keşfet ve karakterinin korkunç geçmişini öğren.

Deluxe Edition
Rogue Stormers Deluxe Edition içinde oyunun kendisi, 9 şarkıdan oluşan Jonathan van den Wijngaarden imzalı resmi müzik albümü ve 48 sayfalık dijital sanat kitabı bulunuyor. Sanat kitabı oyunun kurulum klasörü içinde bulunabilir.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 21 Nisan 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com
MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260, AMD Radeon HD 4850 or higher
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Windows-compatible keyboard, mouse
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 2.5 GHz Quad Core CPU
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 500, AMD Radeon HD 5000 or higher
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360® Controller for Windows recommended

Rogue Stormers indir BENZER İÇERİKLER
Rogue Stormers indir YAPILAN YORUMLAR