Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum indir

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum indir Simülasyon, Strateji VE Aksiyon dolu Rollercoaster Tycoon 3 Platinum, rollercoasters’ın heyecanını harika strateji simasının eğlencesi ile birleştiriyor. RCT3 Platinum, Roller Coaster Tycoon 3’ün rulo coaster tema parkı eğlencesini, beraber verdiği genişleme paketleriyle Soaked ile birleştiriyor! Ve Vahşi! Şimdi her vaktinden daha çok seçeneğin keyfini çıkarın. Kendi su kaydırağınızı oluşturun ya da gerçek hayvanlarla kendi safari oluşturun. En son tema parkınıza misafir tepkilerini izleyin!

Çeneli düşen Coaster Cam ile hayatınızın yolculuğu amacıyla ön koltuğu alın.
Tam denetim edilebilir park kameraları ile etkileyici 3B’deki her detayı görün.
Değişen hava koşullarına uymaya ve güzel manzaralar, gün batımları, ay ışığı ve daha pek çok şeyin keyfini çıkarın.
En yeni aşırı bardak altlıklarını ve kalp pompacılığı sürüşlerini deneyim edin! Canlı her omurga, tam denetim edilebilir kameralarla etkileyici 3 ebatlı detaylarla karışıklık uyandırıyor.
Herhangi bir arka planı, sürüşü, havai fişek gösterisini ve lazer ışığı şovlarını kendi müziklerinizle keyfinize ekleyin.
Peep Designer ile kendi park misafirlerinizi ve gruplarınızı yaratın ve oluşturduğunuz gezinti tepkilerini yaşayın! Onları ıslatın ve tepkilerini izleyin! Onları vahşi safari üstüne gönder ve hayvanları evcilleştirmelerine izin ver!
Vahşi karşılaşmalar ve heyecanlı safariler yaratın! 12 Vahşi fethet! Senaryolar ve serin ormanda ve tarih evveli dizayn temalarını yaşayın.
Üç zorluk modunda düzinelerce senaryo ile oynayın ya da Sandbox modunda sınırsız olarak oluşturun.
RollerCoaster Tycoon® 3 MixMaster ile piroteknik harikalar yaratın ve lazer ışık gösterileri yapın.

RollerCoaster Tycoon 3 Platinum indir BENZER İÇERİKLER
RollerCoaster Tycoon 3 Platinum indir YAPILAN YORUMLAR