Root Of Evil The Tailor indir – Full

0
  

Root Of Evil The Tailor indir – Full Türkçe Yama
 

Root Of Evil The Tailor indir – Full - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Root Of Evil The Tailor indir – Full

Root Of Evil The Tailor indir – Full Root Of Evil The Tailor Hikaye, 20 sene evvelce yaşanmış bir olayla ilgili! Evli bir çiftten meydana gelen bir aile öldü ve yeni doğan çocuğundan ayrıldılar. Polis incelemiş ve bunun bir intihar olduğunu ve dava kapatıldığını söyledi. Böylece çocuk bir yetimhaneye gönderildi.

Davanın bitmesinin ardından, o evde bir dizi garip şey oldu. İnsanlar geceleri ayak sesleri duydular, bilhassa de dikiş makinesinin çalıştığını duydu. Komşular eve yaklaşmaktan çok korkuyorlardı, çiftlerin hayaletlerinin hâlâ var olduğunu ve bu eve sahip olduklarına inandılar.
20 sene evvelce çocuğun terk edilmesinden 20 sene sonra şimdi bir kızdı, annesinin namacıyla intihar ettiğini ve ebeveyninin hayaletinin bu eve aslında sahip olup olmadığını incelemeye başladı. 20 sene evvelce geçmişi öğrenmek amacıyla bir telepat ve bir çıkmacı tutmaya karar verdi.

Oynanış
James isimli bir telepat çalacaksınız. Ruhla bağ kurma becerisi sahiptir, böylelikle geçmişlerini anlayabilir. Bu evde geride bıraktığımız 20 senede olanları keşfetmek amacıyla kiralanmıştı.
Bu bulmaca oyunu! Oyun ilk şahıs perspektifini kullanır, misyonu eşyaları arar ve bulmacaları çözerek evde ölenlerin ruhlarıyla bağlantı kurar ve geçmişlerini anlatır dinlerler. Ev dolaşarken ve perili unsurları arar iken şaşkalaştıracak kötü fenomenle yüzleşmek zorundasınız …. Hayal kırıklığına uğratılmayacak harika bir öyküsü ve çekici bir oyun puzzle oyunu ile

hakkında
Bu oyun yalnızca bir şahıs doğrulusunda geliştirildi. Sınırlı insan kaynağına rağmen, oyun oynarken daima size en iyi tecrübesi sunmaya çalışıyorum.
Film şeridinde öncülük konusu ile ilgili yaratıcılık ve grafikler üstünde çok çaba sarf ederek, oyun oynarken bir film izlemekten daha çok bir şey hissedeceksiniz. Oyun, oyunun sonuna doğru kademeli olarak netleşecek olan karakter geçmişinin düğümlerine sahiptir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Root Of Evil The Tailor indir – Full
 

Root Of Evil The Tailor indir – Full Full crack İndir
       

Root Of Evil The Tailor indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Root Of Evil The Tailor indir – Full - Full PC Türkçe
 
1.663
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!