Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full

0
 

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full Türkçe Yama
 

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full
 

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full Hikaye 20 yıl önce yaşanmış bir olayla ilgili … Evli bir çiftten oluşan bir aile öldürüldü ve yakın zamanda doğmuş çocuğundan ayrıldılar. Polis araştırmış ve bunun bir intihar olduğunu ve dava kapatıldığını söyledi. Böylece çocuk bir yetimhaneye gönderildi.

Davanın bitmesinin ardından, o evde bir dizi tuhaf şey oldu. İnsanlar geceleri ayak sesleri duydular, özellikle de dikiş makinesinin çalıştığını duydu. Komşular eve yaklaşmaktan çok korkuyorlardı, çiftlerin hayaletlerinin hâlâ var olduğunu ve bu eve sahip olduklarına inandılar.
20 yıl önce çocuğun terk edilmesinden 20 yıl sonra şimdi bir kızdı, annesinin neden intihar ettiğini ve ebeveyninin hayaletinin bu eve gerçekten sahip olup olmadığını araştırmaya başladı. 20 yıl önce geçmişi öğrenmek için bir telepat ve bir çıkmacı tutmaya karar verdi.

Oynanış
James adlı bir telepat çalacaksınız. Ruhla bağ kurma yeteneğine sahiptir, böylece geçmişlerini anlayabilir. Bu evde geçen 20 yılda olanları keşfetmek için kiralanmıştı.
Bu bulmaca oyunu! Oyun ilk kişi perspektifini kullanır, misyonu eşyaları arar ve bulmacaları çözerek evde ölenlerin ruhlarıyla bağlantı kurar ve geçmişlerini anlatır dinlerler. Ev dolaşarken ve perili öğeleri ararken şaşkalaştıracak kötü fenomenle yüzleşmek zorundasınız …. Hayal kırıklığına uğratılmayacak harika bir hikayesi ve çekici bir oyun puzzle oyunu ile

hakkında
Bu oyun sadece bir kişi tarafından geliştirildi. Sınırlı insan kaynağına rağmen, oyun oynarken daima size en iyi deneyimi sunmaya çalışıyorum.
Film şeridinde liderlik konusunda yaratıcılık ve grafikler üzerinde çok çaba sarf ederek, oyun oynarken bir film izlemekten daha fazla bir şey hissedeceksiniz. Oyun, oyunun sonuna doğru kademeli olarak netleşecek olan karakter geçmişinin düğümlerine sahiptir.

   

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full
   

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full Full crack İndir
   

Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
2.768
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Root Of Evil The Tailor MULTI5 İndir – Full

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 880 mb

Crack: postmortem

Tarih: 24-01-2017

Dil: ingilizce

Etiketler: , ,

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
213.426 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!