Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
rust online üçretsiz indir

RUST online indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

RUST online FULL indir

RUST online torrent indir Rust tek amacı hayatta kalma Oyunudur. Bunu yapmak için böyle bir açlık, susuzluk ve soğuk olarak mücadeleleri aşmak gerekir. Ateş yak. bir sığınak inşa. Et için hayvanları öldürmek. diğer oyunculardan kendinizi korumak ve et için onları öldürmek. Diğer oyuncularla ittifaklar oluşturmak ve bir kasaba oluşturur.

Ne olursa olsun hayatta kal

Oynamak için Yapılması Gerekenler ADIM ADIM;

1- Steam Hesabınız olmalı ve online olmalısınız

2- Oyunu indirdikden sonra bir klasöre cıkarmanız gerekmekde ve klasörde bulunan RustClient.exe çalıştırmalısınız. steam hesabınız oyun exe basmadan önce açık olmalı.

3- Oyun açıldıkdan sonra F1 Basıyoruz eğer laptop kulanıcısı iseniz FN + F1 Basarak acıyoruz. counter strike oldugu gibi sunuculara bağlanıyoruz Yani

‘connect rust.kortal.org:28015’  server tamamen kortal sitesinde verilen sunuculara bağlanmakda. 28015 seceneklerini değiştirerekde açık olan sunuculara ulaşmakda mümkün. Kortal sitesinden sunucu iplerine bakabilirsiniz.  

www.torrent-oyunindir.com Farkı ile sizleeee……..

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 11 Ara 2013

 

Not: Kickass sitesinden Den alıntıdır. Oyun tamamen Kickass üyeleri tarafından paylaşılmış olup kortal sitesindeki sunuculara bağlanmakdadır. Linkine buradan erişebilirsiniz.

 

 

RUST online indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları