Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Saint Seiya Soldiers Soul indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Saint Seiya Soldiers Soul torrent full indir

Saint Seiya Soldiers Soul pc torrent full indir, Saint Seiya: Soldiers’ Soul Aziz Seiya uzun zamandır beklenen dönüşü Aziz Seiya Asker Soul ile burada! Bu inanılmaz oyun yeni çıkan anime “Altın Soul” 12 Altın Azizler ve onların Tanrı çullar dahil bütün serisi, karakterleri yer alacak. Aziz Seiya Soldiers ‘Soul da muhteşem grafikler, sağlam oyun, yoğun savaşlar ve keşfetmek için birçok diğer heyecan verici özellikler için en son teknoloji gücünü güçlendirir!

ÖZELLİKLER
SAINT Seiya UZUN BEKLENEN RETURN – Yeni anime serisi ve yeni bir video oyunu! Tanrı Örtüleri Altın azizler ilk defa oyunun orijinal modu katılacak.
Steam® ÜZERİNE SİZİN COSMOS BURN! – Athena korumak için savaş ilk kez STEAM üzerinde geldi.
SAINT Seiya HİKAYESİ – Oniki Zodyak Tapınaklar Hades karşı savaşlar yay yanı sıra diğer sürprizler hikayesi izleyin. Güzel 3D kesme sahneleri Saint Seiya en unutulmaz hikayesi yaşayın.
GELİŞMİŞ GAMEPLAY, tarak ve yeni hamle – Derin daldırma ve daha da heyecanlı Aziz Seiya Cosmo hava kombinasyonları ve aralık varyasyon ilavesi ile savaşları. Özel hareket oyunu daha stratejik ve heyecan verici hale zorunlu olacak!

Saint Seiya Soldiers Soul indir YAPILAN YORUMLAR