Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Saints Row Gat Out of Hell PC FULL indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Saints Row Gat Out of Hell MULTi8-PROPHET

Saints Row Gat Out of Hell MULTi8-PROPHET bir arayış içinde cehennem Saints ‘ruhunun lideri kaydetmek için. Of Hell Gat Out: Tarihsel simgeler, eski arkadaşlar, eski düşmanlar, konuşan tabancası, bir tam uzunlukta müzikal numarası ve diğer maskaralık bir sürü tüm Saints Row olan açık dünya başına genişleme oyun sizi bekliyor.

, Şimdiye kadar ilk kez fan sık Johnny Gat ve Kinzie Kensington, tek başına veya 2 oyunculu online co-op olarak oynamak – Johnny Gat veya Kinzie Kensington gibi oynayın.
Cehennemden Bir Açık Dünya – Karanlıklar Prensi karşı Ücret savaş herhangi bir şekilde istediğiniz cehennem 5 benzersiz ilçelerinde-dışarı: kurtarma müttefikleri kabus Arch-Dukes ile kavga, soymak Şeytan’ın ruh işleme tesisleri … seçenekler onlarca sizi bekliyor daha önce Saints Row görülmüş olan herhangi aksine tamamen yeni bir şehirde.
düşmanlar saldırmak için şeytani IMPS çağırmak, düşmüş melek kanatlarıyla havada Soar ve ibadet için tüm zorlar ilahi aura kendinizi çevreleyen – Yeni Supernatural Powers -The Saints Row 4’ün süper güçler cehennemi twist geri döndü alkışlanan.
, Düşmanları ateş patlayan kurbağalar çekirge sürüleri ateş ve hatta afterlife en rahat (ve öldürücü) koltuktan imha anlaşma: – Çirkin Silahlar yeraltı temalı silah bir cephanelik ile iyi kullanmak için 7 ölümcül günah koyun.
Öldür Dex – Biz bunu bu sefer yapabiliriz söz veriyorum. Pinky yemin ederim.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 15 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Saints Row Gat Out of Hell PC FULL indir BENZER İÇERİKLER
Saints Row Gat Out of Hell PC FULL indir YAPILAN YORUMLAR