Sandra and Woo in the Cursed Adventure İndir

0
 

Sandra and Woo in the Cursed Adventure İndir Türkçe Yama
 

Sandra and Woo in the Cursed Adventure İndir
 

Sandra and Woo in the Cursed Adventure 2017 PC indir

Sandra and Woo in the Cursed Adventure 2017 ölümlü bir gece, gizemli bir bilgisayar virüsü onları ikisine de lanetli bir macera oyunu içine sokuyor! Halatlarınızı yükseltip, kürkünüzü sizin gibi durup, daha önce hiç yaşamamış olacaksınız!
Ejderler yukarıdaki gökyüzünü çevreler, bir şato kuşatma altındadır – bu sanal dünya, gerçekten olmak için çok tehlikeli bir yerdir. Sandra ve Woo, eve dönmek için epik bir maceraya devam etmeli ve bu süreçte çok daha fazlasını bulacaktı. Oyun dünyasında hepsi kendi gündemleri, arzuları ve arzuları olan fantastik ve tuhaf karakterlerle doludur. Sandra ve Woo yakında arkadaşının veya düşmanın kim olduğunu keşfedecek. Hiçbir şey olması gerektiği gibi değildir ve göründüğü kadarıyla daha az şeydir. Uzaklıkta ufukta yükselen bir gölge, hepsini yutmak için tehdit ediyor.
Nokta & Tıkla ve Basın için Düğmelerden Birçok
Zor bulmacaları çözün, serin öğeleri birleştirerek daha serin öğeler yaratın ve oyun saatinin on saatinde sayısız zorlukları izleyin! (Not: Parlak bulmaca çözücü oyunu daha hızlı bitirebilir.)
Resmi Sandra ve Woo Oyunu
Popüler web komiklerinden Sandra ve Woo’nun en sevdiğiniz karakterlerini ilk kez hayata geçirin! Komik karakterlerin tümünün rolünü üstleneceksiniz: Bulutlayıcı Bulut, pyromaniac Larisa, yaratıcı Sandra ve tabii ki Yaramaz rakun Woo. Hepsinin maceranın çeşitli zorluklarına eşsiz bir yaklaşımı var.
Aşkla yapılmış bir oyun dünyası
Sevgiyle tasarlanmış tüm arka planları ve sayısız komik animasyonu Tam HD kalitesinde yaşayın!
Tam Ses Üzerine
Tam bir sese konuşmak için İngilizce ve Almanca olarak kaydedilmiş binlerce iletişim dizisini dinleyin. Jan Haak, Klaus Müller, Dimitris Liatsos ve Björn Zimmermann gibi profesyonel müzisyenlerden oluşan bir soundtrack, her sahne için mükemmel bir atmosfer sunuyor.
Kahramanlarımız, yeteneklerinize, parlak beyininize, cesaretinize ve iyi görünümlerinize ihtiyacı var bu lanetli maceradan canlı olarak …

   

Sandra and Woo in the Cursed Adventure İndir
   

Sandra and Woo in the Cursed Adventure İndir Full crack İndir
   

Sandra and Woo in the Cursed Adventure İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
309
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!