Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Satellite Reign Pc indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Satellite Reign indir

Satellite Reign PC indir
Satellite Reign indir, Satellite Reign torrent oyun indir
Uydu Reign bir açık-dünya cyberpunk kentte belirlenen gerçek zamanlı, sınıf-tabanlı strateji oyunudur. Sen hukuk mega şirketlerin iradesi yağmur sırılsıklam, neon ışıklı sokaklarında 4 ajanlar, bir grup komuta. , Gizlice ateş, çalmak ve kurumsal merdiveni kadar yolunuzu sabote ve tüm zamanların en güçlü tekel kontrol altına almak için maddeler kullanmayın.

Hala kendi benzersiz uzmanlık korurken ajanların her biri, senin tercih play-stil doğru uygun olabilir. Bir saldırgan savaş makinesi ya da elit bir gizli spec-ops kıyafeti içine takımını şekillendirin ve kendi gibi açık-dünya kenti alır.
Açık Dünya
Uydu Reign şehir büyük bir açık oyun alanıdır. Hiçbir birey düzeyleri tüm dünya sorunsuz keşfedilmeyi arasında almak için. Keşfetmek ve almak ve mücadele etmek istediğiniz hedefler seçerken yeni görevler ortaya çıkarın.
Senin Ekibi özelleştirin
Dört ajanların her oyun stili uygun hale getirilebilir. Becerilerini, silahlar, dişli, augmentations seçin, ve genel nüfus olağanüstü bireyleri klonlama hatta genetik tabanı.
Birden Stratejileri
Tamamlamak hedefleriniz hayır ‘sağ-yönlü’ var. Dünya size seçim ve stratejik seçeneklerin geniş bir yelpazede birleştirmek için izin acil oyun kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kapıları kesmek, havalandırma bacaları ile gizlice güç jeneratörleri almak, muhafız zihinlerini kaçırmak, ya da sadece aşağı ön kapıyı darbe. Sayısız fırsatlar bekliyor.

Delüks versiyon
Standart oyun, müziği, Novella ve sanat kitabı içerir.
Standard Edition

Satellite Reign Pc indir BENZER İÇERİKLER
Satellite Reign Pc indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları