Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Schacht Torrent İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Schacht Torrent İndir

Schacht Torrent İndir Schacht PC, hız kazanmak ve yarışmaya odaklanmış, mümkün olduğunca hızlı bir seviyede yenmek için farklı oyun mekaniği kullanabilen hızlı tempolu 3D platformer. Schacht PC Oyun, temel mekanik öğeleri öğrenebileceğiniz dört eğitim seviyesi içeriyor:

Çizgi: Karakter geniş mesafeleri kapsayacak şekilde hemen ileri bir momentum kazanıyor.
Duvar Koşusu: Karakter belli duvarlarda koşma kabiliyetine sahiptir.
Çengel: Çakıştırma noktaları karakterin bir platformdan diğerine geçmesini sağlar.
ÇYP: Karakter, belirli engelleri, platformları ve tuzakları değiştirmek üzere ÇYP’yi başlatabilir.

Schacht PC Öğreticiler bittikten sonra, oyuncular prosedürel bir algoritma yardımıyla rasgele üretilen birkaç milyon farklı seviyeden seçim yapabilirler. Yüzlerce el işi segment bu algoritmanın temelini oluşturur. Buna ek olarak, oyuncular önceden tanımlı, rasgele üretilen seviyelere dayanan günlük, haftalık ve aylık zorluklarla birbirlerine karşı rekabet edebiliyorlar. Oyunun amacı, seviyeleri olabildiğince çabuk bitirmek ve yüksek puanlar ayarlamaktır. Bu yüksek puanlar her seviye için izlenir ve yüklenir. Oyuncular, her oyuncunun en iyi çalışmasının yakalanan ve hayalet olarak adlandırılan otomatik olarak kaydedildiği asenkron çok oyunculu bir oyunla başkalarına karşı rekabet edebilirler.

Schacht PC Oyunculara daha kişiselleştirilmiş ve yaratıcı bir deneyim kazandırmak için, oyun ayrıca oyuncuların kendi seviyelerini oluşturup toplulukla paylaşabilecekleri bir Seviye Editörü ve çok sayıda farklı aksesuar içeren bir karakter özelleştirme sistemi sunmaktadır.

Schacht, Stuttgart Medya Üniversitesi öğrencileri (Hochschule der Medien Stuttgart) tarafından geliştirildi.

Schacht Torrent İndir BENZER İÇERİKLER
Schacht Torrent İndir YAPILAN YORUMLAR