Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Seasons after Fall indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Seasons after Fall indir

Seasons after Fall indir vahşi tilki gibi büyüleyici bir canlı yaylı dörtlüsü tarafından desteklenen muhteşem 2D dünya manipüle isteğiyle mevsimleri değiştirmek için yeteneği ile sadece destekli tehlikeli bir yolculuğa gönderilir.

garip flora ve fauna bu gizemli dünyada yolculuk tam yaparken doğanın gücü sizin pençeleri var. mevsim her çevre üzerinde ciddi değişiklik var: o dünyayı değiştirmek ve yeni yollar açmak için size kalmış. Kış şelalenin dondurabilirsiniz ve Yaz bazı bitkiler büyümeye ve genişletmek için neden olurken Bahar yağmur, su düzeylerini yükseltmek olabilir. After The Fall Seasons dünya gerçeği ortaya çıkarabilir, sırları ile taşan?

Bir şey bu ormanda garip hissediyor. arayışı tamamlamak için, size Guardians karşılamak ve güçlerini kazanmak için mistik yeteneklerini kullanmak gerekir. Kış için Bear Sonbahar Vinç, Bahar için yılan balığı ve Yaz için Cicada: Mevsim Dört Guardians devasa totemik ruhları ve gizemli kutsal ritüel velileridir. Ama müttefikleri? Ya da düşman?

Bir Orkestrayı tarafından gerçekleştirilen çarpıcı elle boyanmış grafikler ve özgün müzik tarafından hayata dünyasını keşfedin. müzik, ruh hali ve atmosfer mevsim ile sorunsuz bir şekilde değişirken mest manzaralar ve sahnelerine ziyaret edin.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 3 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Seasons after Fall indir BENZER İÇERİKLER
Seasons after Fall indir YAPILAN YORUMLAR