Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sebastien Loeb Rally EVO indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Sebastien Loeb Rally EVO indir

Sebastien Loeb Rally EVO indir
Bir isim. Bir efsane. Dünyanın en heyecan verici zorluklardan biri. Sébastien Loeb Rally EVO ralli dünyasına tamamen adanmış yeni Milestone IP. Sébastien Loeb: oyunu tüm zamanların en büyük ralli pilotu esinlenmiştir. Dokuz kez dünya şampiyonu özveri, beceri sayesinde, yerine, sınırları aşmak, aşağı karşılaştığı zorluklar ve hedefleri bir kariyer ve tüm en cesur spor için rakipsiz bir tutku iddia seriyor.

En önemli etkinliklere katılarak, dünyadaki ralli tarihi ve seyahat yapılan arabalar. , Yeteneklerinizi Ekran zorlu ve en tehlikeli parkurlarda aracınızın kontrol altında tutmak, rakiplerinizi yenmek, podyum fethetmek, ve zafer mest.

ARABALAR

Sébastien Loeb Rally EVO piyasada ralli arabaları büyük liste özellikleri: Kariyeri boyunca Sébastien Loeb eşlik arabalar da dahil olmak üzere 50’den fazla araba modelleri vardır. Dünyanın en prestijli otomobil üreticileri Yirmi günümüze kadar 1960’lardan, ralli tarihinin oyunculara en ikonik ve başarılı arabalar getirmek Milestone ile yakın çalıştım. Her bir araç dikkatle gerçekçi simülasyon ve otantik performans sağlamak amacıyla yeniden olmuştur.

Ayrıca uygun gördüğünüz gibi üstyapı uygulayabileceğiniz farklı liveries ve özel malzemeler ile arabanızı özelleştirebilirsiniz.

TRACKS

Parça üzerinde 300 kilometre üzerinde ralli arzularını ortaya çıkarın! Eğer dünyanın en ünlü pistlerde götürmek mümkün olacak oyunda, sadakatle ilk kez kendi gerçek dünya benzerlerinden çoğaltılamaz. Parça Sébastien Loeb kayıt sonra rekorunu aynı aşamaları kapsayan Ralli Ralli-Kros ve kategoriye ayrılır.

Pikes Peak: Oyun aynı zamanda dünyanın en heyecan verici tepe tırmanma tam ve doğru üreme özellikleri. Bu 20 kilometrelik yokuş yukarı kez deneme bir ralli pilotu alabilir en zorlu sorunlardan biridir. Tüm Pikes Peak iz GPS verilerini, fotoğraf ve video görüntüleri kullanılarak yeniden inşa edilmiştir. Sébastien Loeb Rally EVO ile 850’den fazla beygir gücü ambalaj hain katlanmış ve otomobillerde Pikes Peak dönüşler mücadelede tüm heyecan yaşayabilirsiniz.

OYUN MODLARI

10’dan fazla farklı oyun modu dünyanın en iyi ralli parça keşfi aracılığıyla size yol gösterir.
Olayların çeşitli çamur, kar ve asfalt sürüş yeteneklerinizi Ekran ve iki farklı ray kategorileri usta. Kariyer modunda size bir ralli sürücüsü yaşam deneyimi ve Sébastien Loeb takımında bir yer için rekabet fırsatı verir size akıl hocası olarak ona sahip ve rekabetçi sürüş tüm sırlarını öğrenmek. Online modları dünyanın her yerinden gelen arkadaşlar ve rakipleri ile rekabet sonsuz eğlence garanti

  • OS: Windows 7 Ultimate 64 bit / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
  • Processor: Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.40GHz / AMD A6-3670K 2,7 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Gigabyte GF GTX 660Ti / Radeon R9 270X
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 30 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible
  • Additional Notes: These limits are temporary and are subject to change at any time

 

Sebastien Loeb Rally EVO indir BENZER İÇERİKLER
Sebastien Loeb Rally EVO indir YAPILAN YORUMLAR