Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sengoku Jidai Shadow OT Shogun Gempei Kassen indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Sengoku Jidai Shadow OT Shogun Gempei Kassen indir

Sengoku Jidai Shadow OT Shogun Gempei Kassen indir Orta Krallık İmparatoru devirmek için, ya da bir Pan-Asya İmparatorluğu’nu kurmak, Japon Shogun olmak üzere, bir savaş ustalık gerektirir. kargaşa bu süre içinde, Asya ayırdığınız için sizindir!

Özellikler:

16. ve 17. yüzyıllarda, özellikle Sengoku Jidai (Japon Savaşan Devletler dönemi) ve Imjin Savaşı (Kore ve Çin müdahale Japon işgali) Doğu Asya savaşın doğru simülasyonu.
Japon Resim Sergisi etkisinde eşsiz grafik stili.
Dönemin önemli nişan kapsayan tarihsel senaryolar
Kampanya modu dönemin önemli kampanyalar ile oynamak gibi tarihi yeniden yazmaya olanak tanır. Arazi, iş gücü, tedarik, yıpratma, kuşatmalar ve ekonomik zarar tüm dikkate alınması gerekir. Stratejik harita üzerinde kararlar savaşta size sunulan güçleri etkileyecektir. Her savaş sonuçları birimlerinin gücü, deneyim ve elan üzerindeki uzun vadeli etkileri olacaktır.
Klasik Turn-tabanlı, çini tabanlı oyun.
oyun ana zor bir arayüz, kullanımı kolay.
Tabur ebatlı.
kendi komutası altında birimlerin mücadele ve moral açısından etkilemek yanı sıra kişisel savaşta düşman generalleri meşgul olabilir Named generaller.
Tek oyunculu ve çok oyunculu savaş modları.
Çatışma sistemi izin verir sınırsız “what-if” senaryoları gerçekçi bilgisayar oluşturulan arazi harita üzerinde dikkatle araştırılmış ordu listelerinden tarihsel gerçekçi orduları kullanarak. örtülü Ordular, Ikko Ikki, wokou Korsanlar, Joseon Korean, Ming Çince, Çin ve Kabile isyancıları, Doğu ve Batı Moğolları, Jurchen ve İmparatorluk Mançu (Qing Çin) orduları çok sayıda Japon klan bulunmaktadır. Her hizip 16. ve 17. yüzyıllar boyunca ordularının gelişimini kapsayan çoklu listeleri vardır.
Çatışma senaryoları yürüyüşü kuşatan, rasgele oluşturulmuş ve açık savaş, saldırı savunma pozisyonuna, bir savunma pozisyonuna savunmasını, bekleyen takviye düşman bekleyen takviye içerir.
skirmishes oyuncular ordu listeden kendi ordularını almak veya bilgisayar onlar için orduyu almak için izin verebilirsiniz.
Etkili AI ses taktik kararlar alır. Tarihsel savaş AI tarihsel taktik duruma özelleştirilmiş.
6 zorluk seviyeleri size savaş becerilerini geliştirmek olarak meydan artırmak için izin.
Çok sayıda farklı birim örgütleri, savaş yetenekleri ve taktik doktrinler dönemi boyunca taktik farklılıklar ve gelişmeler tam temsilini sağlar.
Dahili harita editörü Mod dostu bir oyun sistemi.
Multiplayer modu tarihsel senaryoları ve izin verir “what-if” senaryoları PBEM sunucusunu kullanmak için Slitherine en kolay kullanarak iki oyuncu tarafından çalınacak.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 12 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Sengoku Jidai Shadow OT Shogun Gempei Kassen indir BENZER İÇERİKLER
Sengoku Jidai Shadow OT Shogun Gempei Kassen indir YAPILAN YORUMLAR