Seven The Days Long Gone İndir

0
 

Seven The Days Long Gone İndir Türkçe Yama
 

Seven The Days Long Gone İndir
 

Seven The Days Long Gone torrentabi indir

Peh’e adımınızı attıktan sonra ada size açık. Sürükleyin, koşun, tırmanın ve renkli ortamlar dizisinde yolunuzu savaşın. Nerede olursanız olun keşfetmek için özgürsünüz; sadece güvenlik kontrol noktaları, canavarla musallatmış bölgeler ve tehlikeli kesimler yoluna devam ediyor!
OYNANAN SEÇİMİNİ SEÇİN
Bir usta hırsız olarak, Teriel, gizli sanat konusunda çok tecrübelidir. Düşmanları arkadan ve yukarıdan atlayın, herkese küstah kılık değiştiricilerle kandırın ya da tamamen görmeden kalması için ortamı kullanın. Ancak işler ters giderseniz sabırsız hissederseniz, sizi bir dizi tahrip edici silahla serbest bırakmanıza ve düşmanlarınıza ölümcül sihirli becerilerini açığa çıkarmaya engel olacak hiçbir şey yoktur.
RENKLİ KARAKTERLERİN BİR KARŞILIĞINA BULUŞMAK
Bir grup insanın karşısına çılgın kölelerden ve tutsaklardan zengin sosyal sitlere kadar yaşayın. Peh’in iki ana fraksiyonu olan Biomancers ve Technomagi için göz kulak olduğunuzdan emin olun. Böyle çaresiz bir yerde, alabilecekleri herhangi bir yardımı alacak birçok kişi var. Peh’in sakinlerine yardım edip etmeyeceğinizi veya istismar edip etmeyeceğinizi seçin, ancak sonuçlara hazırlıklı olun.
ÇÖZÜM VE TARAFIN EPİK HİKAYESİNDEN BAŞLAMAYIN
Pehte herkesin bir gündemi var ve çoğu zaman gözü aşan bir şey var. Güvensizlik dolu bir dünyaya dalın ve güçlü güçlerin entrikaları arasında ezilir. Çok önemli bir görevi tamamlamak için sahip olduğunuz cini ile çalışın. Vetrall İmparatorluğunun kaderi elinde duruyor.

   

Seven The Days Long Gone İndir
   

Seven The Days Long Gone İndir Full crack İndir
   

Seven The Days Long Gone İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
10.822
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
Seven The Days Long Gone İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.30 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 03-12-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!