Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir

0
  

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir Türkçe Yama
 

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir Shadow Heroes, tek başına ya da dünyanın dört bir yanından oyuncularla oynatılan epizodik süratli tempolu strateji römorkörü oyunudur. Savaşa silah, büyü ve taktik kullanarak baş düşürdükleri amacıyla birliklerini yönetin. Yeni birimleri kiralayın ve vakit içersinde toplanan unsurlerle yüklenmelerini özelleştirin. Daha kuvvetli duruma getirmek ve savaşta kendisine yer bulabilmek amacıyla savaşlarınız bittikten sonra kalan bileşenleri kullanarak eşyalarınızı yükseltin. Düşmanın zayıf noktasını bulabilir ve onu kullanabilir misin? Rakibinizin stratejisine karşı reaksiyon verebiliyor musunuz?
OYUN MODLARI

Shadow Heroes’da, süratle tırmanan ve seçiminize bağlı olarak değişen bir dizi savaşı oynuyorsunuz. Oyun moduna dayanarak, değişik hedeflere sahip olacaksınız.

Saldırı – Standart oyun modu kazanmak amacıyla bir amacı ortadan kaldırır.
Zamanlı Saldırı – Düşman kümeleri sizi pusuya düşürmeyi beklerken bir vakit içersinde amacı ortadan kaldırın.
Komutanlar – Güçlü aura yetenekleriyle yakınlardaki birimlere ilham veren düşman komutanlarını yok edin.
Onslaught – Gittikçe daha kuvvetli bir düşman kuvvetine karşı her ihtimale karşı hayatta kalma.
SİNGLE OYUNCU / ÜLKE ÇALIŞMASI TECRÜBESİ

Shadow Heroes, oyuncuların Komutanlar ve saldırıya uğramış oyun modları ile tek bir oyuncu deneyimine alışmalarını gerçekleştiren Çatışma moduna sahiptir. Komutanlar oyun modunda, oyun ayarları içersinde ayarlanabilen 5 zorluk ayarıyla bir AI komutanına karşı savaşacaklardır. Her maçın sonunda, belirlediğiniz zorluk standardına göre tespit edilen bir zafer amacıyla bir takım bileşenler kazanacaksınız. Komutanlar modunun çok oyunculu maçları, yeteneklerinizi aslında sınava sokar; netice olarak, her zafer sizi en iyi ödülleri verir.

Onslaught’ta, oyuncular düşman kuvvetlerinin sıksık saldırısına karşı savunacak. Konumlandırma ve strateji başarılarınızın anahtarı olacaktır. Savunmalarınız ne kadar uzun vakitrse ödüller o kadar iyi alırsınız. Hem de tutmanın kuvvetli savunma toplarına erişebileceksiniz. Bu topların 5 dakikalık bir cooldown’u var, fakat geniş bir alanda gelen güçlere ciddi hasar verecek. Ne kadar ilerleyeceksin

Bulduğunuz her şey, hem tek oyuncunuz hem de çok oyunculu maceralarınızla sizinle beraber zanaat ve teçhizat. Çevrimiçi oyuncularla mücadele ediyorsanız, çatışma ya da kampanyada daha iyi unsurlara doğru çalışın ya da tam tersi.
AKTİF / GEÇİCİ EŞYALAR

Gölge Kahramanlarında iki tür unsur vardır: Aktif ve Pasif. Pasif kalemler, ünitenizin istatistiklerine ve birtakım hallerde AI’nın otomatik olarak kullanacağı yeteneklere ikramiyeler sağlar. Pasif unsurları kullanmak, iş yüküne katkıda bulunmaksızın ordunuzun genel etkinliğini çoğaltmak amacıyla kusursuz bir yoldur.

Öte yandan etkin unsurler, birimi unsuryle beraber seçip etkinleştirdiklerinde sadece ikramiyeler sağlar. Belirli bir takım amacıyla o unsurları aynı anda etkinleştirmek amacıyla birimlerinizi toplu olarak seçebilirsiniz. Bu efektler, genellikle, bireysel hedefleri aşağıya çekebilmek gibi birtakım ek bonuslar ya da ek denetimle gelir. Aşağı tarafı, çok çok ekstra çalışma ve verimli bir şekilde kullanılması zor olmasıdır! Eğer alan okumaya hazırlanıyorsanız, bir savaşın gelgitlerini değiştirmeye aslında yardımcı olabilirler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir
 

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir Full crack İndir
       

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Shadow Heroes Vengeance In Flames Chapter 1 indir - Full PC Türkçe
 
1.226
BENZER OYUNLAR
Sleeping Dawn
199 bakılma
Megaton Rainfall
686 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!