Shadwen indir

0
  

Shadwen indir Türkçe Yama
 

Shadwen indir - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Shadwen indir

Shadwen indir Shadwen tek kural görünmez kalmasını bir gizli-aksiyon oyunu. gizli kalmak – ya da acımasız nöbetçiler görüşte sizi öldürecek!

Shadwen, kralı öldürmek için bir arayış bir suikastçı, yetim bir kız, Lily ile bir şans karşılaşma var. O tehlikeli bir yolculuğa Shadwen izler, ancak acımasız gardiyanlar çok yakın olsun, Shadwen sağ Lily’nin gözleri önünde harekete geçmeliyiz.

gizli onun gerçek amacını tutarken şiddete başvurarak risk kızın tomurcuklanan güven Shadwen veya başka bir yol denemek ve bulmak mı?

öldürmek ya da öldürmek için değil – bu soru.
ÖZELLİKLER

Serbestçe hareket – Sneak ve karanlık ve cesur ortaçağ eyaleti etrafında keşfetmek ve kendi yararınıza ortamı kullanmak – sessizce, çatılarının uğraşmak tavan damla veya gölgelerde kendinizi gizleme ipi kullanın.

GİZLİ KALMAK – dikkatle suikast seçin. Önlemek, görülen duymuş ya da dolaylı olarak yakalandığını ediliyor. Şüpheli manzaraları ve sesler muhafızları uyarır – senin yararına kullanmak.

ZAMAN suç ortağı – Eğer herhangi bir nokta orta hareket durdurmak için izin Shadwen hareket etmiyor zaman zaman durur. Geri alma süresi geçmiş ve şimdiki eylemleri işlemek için!

KULLANIM FİZİK – fizik kullanın ve serbestçe takılabilen halat çekme ve nesneleri devirmek için. ölümler kaza sonucu görünmesini sağlayın; yerçekimi mezar çalışma yapalım.

Tuzaklar ve zararlara neden – onların zamansız ölümü doğru nöbetçiler cezbetmek için kurulmuş tuzaklar ve tehlikeler; ortadan kaldırmak veya zehir tuzakları, başak cihazlar, yem oyuncak ve daha fazlasını içeren ölümcül sürprizler, içine öğeleri işçiliği ile düşmanlar dikkatini dağıtmak için yeni yollar keşfetmek.

İKİ KARAKTERLER – Lily korumak ve onun için güvenli bir geçiş oluşturmak için Shadwen ve onun yetenekleri ile karanlığı kucaklayın.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 19 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Shadwen indir
 

Shadwen indir Full crack İndir
       

Shadwen indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Shadwen indir - Full PC Türkçe
 
4.092
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Shadwen indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: pc

Boyut: 4,7 gb

Crack: -RELOADED

Tarih: 19-05-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
TARTARUS
952 bakılma
Sleeping Dawn
912 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!