Shelter 2 indir

0
   

Shelter 2 indir Türkçe Yama
 

Shelter 2 indir - Full PC Türkçe
   

Shelter 2 indir

Shelter 2 indir doğanın güzelliği affetmez hamlığına ile el ele gider. Bu Shelter 2 merkezi ve nedenlerinden biri biz Lynx hakkında bir oyun yapmak için seçti. Bunlar besin zincirinin ortasında, ve çok daha kısır şeyler soğuk tundra orada dışarı.

Shelter 2 indir Oyun bir anne vaşak hayatını, hamile bir hayvan olarak başlayan doğurma ve yavrularını besleyen hayatta kalmak için her şeyden önemlidir ebeveynlik bir yolculuğa devam izler. Sığınak 2 gibi dayanıklılık gibi selefinden daha ayrıntılı oyun özellikleri, hareketleri farklı, atlar ve öldürmek için av çeşitli içerir. Avcılık yanında böyle yakın yavrularını arayarak gibi birçok anne ve avcılık özellikleri, orada olduklarından emin nehirler ve kaldırma su içmek yapma ve zarar yolunda sizin yavrularını taşıyan, av kokusu.

Bir büyük vahşi bekliyor

Barınak 2 ortamlar bunun selefi çok daha büyük ve oyuncuların dönmek için favori noktalar bulmak için izin, her zamankinden çok daha fazla özgürlük sağlar. Bu sefer hava ve mevsim değişikliği, sert kışlar ve yazlar bloomy sizi bekliyor!
Müzik bir kez daha Pid Soundtrack çalışmaları için verilen Retro Aile tarafından sunulan ve görseller desenli grafik sanat tarzı yoğun bir atmosfer ve aydınlatma ekleyerek yeniden icat edilmiştir.

 

Shelter 2 indir
 

Shelter 2 indir Full crack İndir
         

Shelter 2 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Shelter 2 indir - Full PC Türkçe
 
9.308
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Shelter 2 indir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 660 MB

Crack: SKİDROW

Tarih: 12-03-2015

Dil: İNGİLİZCE

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!