Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sheltered indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Sheltered FULL 2016 indir

Sheltered torrent indir Yer altında Yaşayarak Hayatda kalma oyunlarından ve bir okadarda sıkıntılı, açlık, susuzluk. Korku. Eğer hayatta kalmak istiyorsan geçmişini hatırlamalısın. Neden bunu yaptın. Sonra bunu duymak. You karısının yüzü yanar “Baba sen. Döndün” ve tıbbi malzeme dolu bir çanta açın. Onları nasıl aldığını Ona söylememe gerek yok. Sadece bu küçük zafer, zamanların en sert tadını çıkarın. post-apokaliptik bir dünyada, siz Unicube bu derin strateji oyununda yeraltı sığınağında canlı aileniz tutmalısınız …

Korunaklı dönem “çekirdek aile” için yepyeni bir anlam veren bir post-apokaliptik afet yönetimi oyunudur. Bir nükleer holocaust kaybolan milyarlarca üzerinde kafa-start göz önüne alındığında, yakında öngörülebilir kasvetli gelecek için aile ev olacak somut yeraltı barınak yolda mümkün olduğunca çok malzemelerini toplamak gerekir.

kayıp tüm dileğiyle, nasıl bu kasvetli yeni dünyada başa çıkacak? Eğer günlük bazda karşılaşacağınız birçok ahlaki seçimler nasıl ele aileniz kalan veya ölen arasındaki fark olabilir. Eğer kramp hayata umutsuzca tutunmak olarak Combat klostrofobi, radyasyon ve zihinsel yorgunluk, soğuk ve korkutucu yeraltı sığınak. Sadece bir gün daha aileleriniz hayatta kalmasını sağlamak olabilir hayati malzemeler için temizlemek için tehlikeli ıssız çorak içine dışında girişim zorunda konum gibi barınak sunan yetersiz koruma geride bırakmak gerekir.
özellik listesi

Aile önce gelir: canlı ailenize tutun ve sert kıyamet sonrası dünyada yıkım onları korumak.
senin barınak koruyun – bu güvenceye yaşanabilir tutmak ve aile hayatta kalmak için yeterince kaynağa sahip olduğundan emin olun: barınak bir ev yapmak. tehlikeler ve sızma karşı barınak koruyun!
Özelleştirme: Ailen sana özgüdür; onların cinsiyet, isim ve onların görünümünü karar verir.
RPG mekaniği: Ailenizin geliştirmek, onların istatistikler gelişen bir deneyim ve travma sistemi ile uyum sağlayacaktır. Nitelikler, güçlü ve zayıf yönleri dinamik seçimlere göre değişecektir.
Hazırlama sistemi: mücadele için ailenizin barınma konfor ve silah oluşturun.
Keşif: keşfetmek ve günlük yaşam ve işçiliği için kaynak toplamak için aile dışarı gönder.
Işe alım sistemi: farklı kişilikleri ile Acemi yabancılar, senin barınak yaşam içine entegre ve onların sadakatini kazanmak.
Dinamik karşılaşma sistemi: Aileniz dolaşım hiziplerin ve vahşi hayvanlar da dahil olmak üzere çeşitli tehditleri karşılaşacak.
Turn-tabanlı dövüş: ile gerekçeli olamaz olanlar için, şiddet son çare olarak kullanılabilir. Aileniz buna bağlı olabilir.
Evcil Hayvanlar: Evcil hayvanınız ailesi çok olduğunu. Köpek, kedi, balık, yılan ya da at arasında seçim yapın.
Araçlar: keşif hızlı ve güvenli olun.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ : 15 MART 2016

Sheltered indir BENZER İÇERİKLER
Sheltered indir YAPILAN YORUMLAR