Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shepherds of the Abyss indir – full

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Shepherds of the Abyss indir – full

Shepherds of the Abyss indir – full Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, RYO, Strateji Abyss’in Çoban Kıyafetleri, aksiyon dolu, çok oyunculu bir kule savunma oyunu – biri Warcraft 3 amacıyla en iyi kule savunma modlarından esinlenilmiştir. Bunların birtakım asli özellikleri şunlardır:
“MAZİNG”

“Mazotlama” düşman birimlerinizin tahtınıza ulaşmadan evvelce seyahat etmesi gereken en uzun yolu (labirenti) meydana getirmek amacıyla kulelerinizle kule savunma oyununda geniş açık alan doldurma sanatıdır. “Mazing”, Abyss’in Çoban Köpeği’ndeki asli bir yetenektir ve en zorlu labirent kurulumunu ezberlemenizi önlemek amacıyla her oyunun rasgele engelleri ve yol işaretleri ile teste sokulmuştur.
UNİQUE UNİT BUFFS

Abyss’in Shepherds’daki her birim, ağır silahlar durumuna getirmek, hareket süratini arttırmak, onlara yüksek düzeyde yenilenme sağlamak ya da onlara kalkan vermek gibi mühim güçlerle detaylı meraklılar verilir. Kuleler, bu meraklılara sert sayaçlar getiriyor, bu amaçla doğru kuleleri optimum konumlarda inşa etmek, başarının anahtarı.
KULÜPLERİ GÜÇLENDİRME

Abyss’in Shepherds’ı, çift kaynaklı bir kule savunma oyunudur. Altın, inşa etmek ve arttırmak amacıyla kullanılırken ölmekte olan birimlerden topladığınız ruhların kuvveti kuleleri bir dalga ile dalga birtakımnda sağlamlaştırmak amacıyla kullanılır. Güçlendirici kuleler, birimlerin tutkunlarını atlatmalarına yardımcı olmak amacıyla ek güç ve işlevsellik sağlar. Örneğin, birtakım kuleler vakitle hasar alırken diğerları saldırdıkları birimleri tuzağa düşürür.
YUVARLAK AYIRIM

Oyun, aniden çok adıma ayrılır – Hazırlık Aşaması, bütün bina, yükseltme ve yetkilendirme yapılır ve Combat Phase, birlikler aynı anda bütün oyunculara saldırır ve ruhlar hasat edilir.
DALGA MANİPULASYONU ULAŞIMI

Gelen dalga birimlerinin sahip bulunduğu meraklıların tamamı, Hazırlık Aşamasında bir ızgarada görünür (yukarıdaki ekran görüntülerine bakın). Bitişik olan bufflar birbirlerinin kuvvetinü artırır, bu amaçla eşleşen buff’ları birbirinden ayırmak mühimdir. Bununla birlikte, bu meraklılarının hareketleri sınırlıdır, bu amaçla, bütün ızgarayı incelemelisiniz ve hareketlerinizi dikkatli yapmalısınız.
SONUÇ OYUN MODLARI:

Tek oyunculu Hayatta kalma – Mümkün bulunduğunca çok dalga hayatta kalma.
Kooperatif Hayatta Kalma – Bir arkadaşınızın yardımı ile olası bulunduğunca çok dalga atlatın.
Head-to-Head – 1v1 savaşında diğer bir oyuncuya karşı oynayın.

Shepherds of the Abyss indir – full BENZER İÇERİKLER
Shepherds of the Abyss indir – full YAPILAN YORUMLAR