Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Shock-Tactics-[PC]

Shock Tactics İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Shock Tactics PC indir

Shock Tactics 2017 Düşman dünyasında yabancı teknolojiyi araştırırken ekibinizi korsanlara, yabancı yaratıklara ve İmparatorluk Konsorsiyumuna karşı taktik savaşa yönlendirirsiniz. Yeni dünyanın elinde tuttuğu sırları istila etmek için karakollar ve kazma siteleri kurun, böylece gelen istilaya karşı durun. Almak için her şey var, ancak hiçbir şey özgür olmayacak.

Zorlu takım taktikleri mücadelesi: Grev ekibinizi çok sayıda taktik kullanan akıllı düşmanlara karşı yönlendirin. Düşmanınızı tanıyın, bir strateji oluşturun, savaş alanını yönetin.
Takımın ilerleyişini artırın: Üssünüzü yükseltmek, yeni silahlar ve zırhlar oluşturmak ve oyun tarzınıza uyacak farklı yeteneklerle askerlerinizi eğitmek için yabancı eserlerden yararlanın.
Tam Kontrol: Eylem Noktaları, askerlerinizi tam kontrol ile hareket ettirmenizi sağlar ve kesme sistemi, yeni düşmanlar tespit edildiğinde durdurulan uzun sprintleri etkinleştirir, böylece durumu değerlendirebilir ve kalan Action Points’lerinizi buna göre harcayabilirsiniz.
Agresif Taktik: Her zaman görevine katılın ve pozisyonlarını pekiştirmeden önce düşmana kavga edin. Zamana duyarlı hedefler üzerinde hızlı taktik saldırılar yapın ve tam kontrol altında kalın.
Hostile Planet: Usul olarak üretilen dünya haritası, her oyun oturumunda farklı stratejik durumlara neden olur. Uzaylı yapıtları iddia etmek için Hephæst’in üç farklı ortamında savaşın.
Hope of Hephæst: Büyük gruplar galaksideki kaderlerine son bir savaşa doğru yönelirken gezegenin sırlarını açığa vuran bir hikayeyi deneyin.


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64-bit)
İşlemci: Q9650 / AMD Phenom II X4 940
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX660 / Radeon 7870 / 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7 3770 3,9 Ghz / AMD FX-8350 4 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GTX770 / R9 290 / 4GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Shock Tactics İndir BENZER İÇERİKLER
Shock Tactics İndir YAPILAN YORUMLAR