Shock Tactics İndir

1
  

Shock Tactics İndir Türkçe Yama
 

Shock Tactics İndir - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Shock Tactics PC indir

Shock Tactics 2017 Düşman dünyasında yabancı teknolojiyi araştırırken ekibinizi korsanlara, yabancı yaratıklara ve İmparatorluk Konsorsiyumuna karşı taktik savaşa yönlendirirsiniz. Yeni dünyanın elinde tuttuğu sırları istila etmek için karakollar ve kazma siteleri kurun, böylece gelen istilaya karşı durun. Almak için her şey var, ancak hiçbir şey özgür olmayacak.

Zorlu takım taktikleri mücadelesi: Grev ekibinizi çok sayıda taktik kullanan akıllı düşmanlara karşı yönlendirin. Düşmanınızı tanıyın, bir strateji oluşturun, savaş alanını yönetin.
Takımın ilerleyişini artırın: Üssünüzü yükseltmek, yeni silahlar ve zırhlar oluşturmak ve oyun tarzınıza uyacak farklı yeteneklerle askerlerinizi eğitmek için yabancı eserlerden yararlanın.
Tam Kontrol: Eylem Noktaları, askerlerinizi tam kontrol ile hareket ettirmenizi sağlar ve kesme sistemi, yeni düşmanlar tespit edildiğinde durdurulan uzun sprintleri etkinleştirir, böylece durumu değerlendirebilir ve kalan Action Points’lerinizi buna göre harcayabilirsiniz.
Agresif Taktik: Her zaman görevine katılın ve pozisyonlarını pekiştirmeden önce düşmana kavga edin. Zamana duyarlı hedefler üzerinde hızlı taktik saldırılar yapın ve tam kontrol altında kalın.
Hostile Planet: Usul olarak üretilen dünya haritası, her oyun oturumunda farklı stratejik durumlara neden olur. Uzaylı yapıtları iddia etmek için Hephæst’in üç farklı ortamında savaşın.
Hope of Hephæst: Büyük gruplar galaksideki kaderlerine son bir savaşa doğru yönelirken gezegenin sırlarını açığa vuran bir hikayeyi deneyin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Shock Tactics İndir
 

Shock Tactics İndir Full crack İndir
       

Shock Tactics İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Shock Tactics İndir - Full PC Türkçe
 
846
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Shock Tactics İndir

Tür: Strateji Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.39 GB

Crack: CODEX

Tarih: 11 Nisan 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!