Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sid Meiers Civilization Beyond Earth Rising Tide indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Sid Meiers Civilization Beyond Earth Rising Tide indir

Sid Meiers Civilization Beyond Earth Rising Tide indirSid Meiers Civilization Beyond Earth Rising Tide pc indir
Büyük koloni gemilerinin ilk dalgası Dünya’ya ayrıldı sonra, insanlığın sevinme kısa ömürlü oldu. Geride olanlar kendi kısır ev dünyasına hızlı-azalan kaynaklar üzerinde şiddetli bir mücadelenin içine düştü. Bu fırtınalı zaman, iki yeni hizip ortaya çıktı. Bu yeni gelenlerin kendilerinden öncekilerin idealizm değil topraklı, ama edildi oportünizm, esneklik, acımasızlık ve kendi hayatta kalma bütün bir taahhüt yukarıdaki.

Şimdi, onlarca yıl, yeni bir gezegene ilk landfall sonra, Dünya’nın ötesinde ilk sefer gurur kurtulan öncülerinden yeni nesil tarafından karartılmış gökyüzünü görmek için bakmak.

Dünya’nın ötesinde bilim kurgunun olası gelecekleri içine tarihsel ayarı Medeniyet franchising uzatıldı. Rising Tide insanlığın geleceği için yeni bir vizyon doğrultusunda “Sadece bir tane daha dönüş” inşa etmeye devam ederken daha fazla seçenek ve diplomatik seçenekler ekleyerek, gezegenin yüzeyinde ve denizleri altında yeni sınırlarına Ötesi Dünya uzanır.

Ocean kolonize: yabancı gezegenin denizler altında gizli yüzen yerleşim ve erişim doğal kaynakları oluşturun. Benzersiz yetenekleri ile Alien hayvanlar su yaşamak ve yeni yollarla oyuncu meydan. Okyanus tamamen replayable harita, yeni oyun mekaniği ve oyuncuların yeni dünyada yüce saltanat için stratejik olanaklar sağlamaktadır.
Dinamik Lider Özellikleri: Oyuncular ve AI Liderleri hem oyun yoluyla yeni Verim kilidini ve değişen dünyaya yanıt vermek için farklı kombinasyonları etkinleştirin. Özelliklerinin Bu dinamik setleri de fayda sağlayacak ve yeni Korkusu ve Saygı niteliklerini tarafından yönetilen yeni Diplomasi sistemi ekleyin.
Yeni, Geliştirilmiş Diplomatik Seçenekleri: sizin özellikleri yükseltme diplomatik ilişkileri değiştirmek ve müttefiklerinin özelliklerin yararlarını kaldıraç siyasi sermayeyi kullanarak diplomatik manzara şekillendirin.
Yeni Sponsorlar: Dört yeni hizipler Al Falah da dahil olmak üzere oyuna eklendi, göçebe kaşifler zengin bir kültürel ve ticari mirası sahip varlıklı ve esnek Ortadoğu devletlerinin soyundan.
Yeni Buluntu Sistemi: toplayın ve yeni bir dünya üzerinde hizip için yeni Perks, birim yükseltmeleri ve binalar kilidini güçlü emanetler birleştirir.
Yeni Hibrit Birimler: Yakınlıklar insanlığın geleceği için vizyonlarını yarışıyor. Birden afinitelerle yatırım yerine sadece bir uzman olarak, oyunculara özel hibrid Affinity birimleri ve yükseltmeleri kilidini açabilir.
Yeni Biyomlar: İki yeni dünya türleri eklendi. İlkel dünyalar volkanik aktivite dolaşıyordu ve bir dünya kaotik manzara hala şekillendirme. Frijit dünyalar onların büyük yaş soğutmalı, yüzeyleri buzlu okyanuslar ve donmuş tundra kaplı.

Sid Meiers Civilization Beyond Earth Rising Tide indir BENZER İÇERİKLER
Sid Meiers Civilization Beyond Earth Rising Tide indir YAPILAN YORUMLAR