Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sid Meier’s Civilization VI – Digital Deluxe 2017 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Sid Meier\’s Civilization VI – Digital Deluxe indir

Sid Meier’s Civilization VI – Digital Deluxe 2017 İmparatorluğunuzu geniş taban oyunu, 25. Yıl Dijital Fotoğraf Müziği ve yeni bir haritalar, senaryolar, medeniyetler ve paket bir indirim için liderler ekleyecek dört deneme sonrası DLC paketlerine * erişen Civilization VI Digital Deluxe ile genişletin.

* Kaydet vs alımı DLC alakart paketleri. Bireysel DLC ayrıca satılabilir. Digital Deluxe‘i satın alırsanız, ama biz size torrent oyun indir olarak bedava sunuyoruz.
İlk olarak efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier’in yarattığı Civilization, zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız, sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri’nden Bilgi Çağı’na kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik ederek Dünya’nın Hakimi olun. Savaşın, diplomasi yürütün, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın görüp göreceği en büyük uygarlığı inşa etmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle rekabet edin.

Civilization VI, dünyanızla ilgilenmeniz için yeni yollar sunuyor: şehirler artık haritada fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültüre dair etkin araştırma yeni ihtimaller ortaya çıkarıyor ve rakip liderler, siz oyunda zafer elde etmenin beş yolundan biri için yarışırken tarihsel izlerine dayalı kendi gündemlerinin peşinde koşuyor.

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
İşlemci: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device
İlave Notlar: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++ 2012 and 2015 Runtime Libraries, and Microsoft DirectX. Internet connection and acceptance of Steam™ Subscriber Agreement required for activation. See www.steampowered.com/agreement for details.
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
İşlemci: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Device

Sid Meier’s Civilization VI – Digital Deluxe 2017 İndir BENZER İÇERİKLER
Sid Meier’s Civilization VI – Digital Deluxe 2017 İndir YAPILAN YORUMLAR