Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Siegecraft Commander PC İndir – Full

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Siegecraft Commander PC İndir – Full

Siegecraft Commander PC İndir – Full Siegecraft Komutanı, gerçek zamanlı strateji (RTS) tek oyunculu kampanya sunarken, yüksek bahisli çok oyunculu maçlar için hem dönüşlü hem de RTS seçenekleri sunar!

Sıraya dayalı eşleşmelerde, kalelerinizdeki kule, birim ve duvarların yerlerini düşmanlarınızın üstesinden gelmek için planlayın, daha sonra saldırınızı başlatırken taktiksel olarak düşünün ve kesin olarak hedefleyin! Gerçek zamanlı olarak, savaşı kazanabilecek ve tümüyle hücum başlatabilen bir üs kurun. Her ikisi de, öğrenmesi kolay, stratejik unsurları zengin bir taktik deneyim elde etmek için ince şekillerde birleştirerek sunuyor!

Kontrol Webi

Siegecraft Komutanı iki taraflı savaşa ev sahipliği yapıyor, burada her hizip diğerinin merkez üssünü, Keep olarak da bilinçli olarak yok etmelidir. Oyuncular mevcut yapılardan yeni kuleler hedefleyerek ve başlatarak, kendi savunmalarını güçlendirirken bir düşman Keep’e doğru ilerleyerek bir ağ oluştururlar.

Dominos Güz

Bir kule tahrip edildiğinde, alt yapıların domino gibi düşmesine yol açmasına yardımcı olmuştur. Hassas amaç, TNT varillerini, küme mayınlarını ve diğer mermileri yerdeki birimler ve karşıt yapılarda başlatırken hayati önem taşır; Bir tane iyi yerleştirilmiş atış, bir rakibin kulelerinden veya birimlerinin çoğunu alabilir!

Kule Teknik Ağaçları

Her kule ayrı bir avantaja sahiptir; Bir Barakalar, düşman hatlarına ilerleyen ayak askerleri üretirken, Ballistas hava tabanlı birliklere karşı pasif savunucular olarak hareket eder. Her birimin artı ve eksilerini savaşa gönderirken ve savaş sanatı ustasını öğrenin!

Birbiriyle iç içe geçmiş Destinasyonlar Hikâyesi

Freemoi Şövalyeleri ve aşiret Lizardmen hikayelerini dinleyin. Şövalyeler açgözlü hazine avcılarıdır ve Lizardmenler bir psikotik Şaman tarafından yönlendirilir, ancak hikayeleri beklemeyebileceğiniz şekilde bağlıdır. Ortaçağ dünyasındaki Siegecraft’ın sırlarını öğrenin ve içinde gizlediğiniz gerçek kötülüğü ortaya çıkarın!

Tek Kişilik Kampanya

Freemoi Şövalyeleri veya aşiret Lizardmen olarak oynayın. Önceden tasarlanmış düşman kalelerinin bulmaca benzeri savunmalarına nüfuz edin. Kule Savunması benzeri stratejileri kullanarak düşman dalgalarına karşı savunun, üssünüzü genişletirken birim yumurtlama yapılarını yok edin.

Çok Oyunculu Maçlar

Seçilebilecek farklı isteğe bağlı oyun kuralları, haritaları ve oyun modları ile AI botlardan oluşan bir seçime sahip yerel sıcak koltuklu veya çevrimiçi internet multiplayörüne katılın .. Siegecraft Commander, 1-3 farklı oyuncuyla sizi bir araya getiren bir maç yapma sistemine sahiptir Hızlı ve uyumlu platformlar arasında.

  • OS: Windows XP
  • Processor: SSE2 instruction set support
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DX9 (shader model 3.0) capabilities
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 2 GB available space

 

Siegecraft Commander PC İndir – Full BENZER İÇERİKLER
Siegecraft Commander PC İndir – Full YAPILAN YORUMLAR