SimCity 4 Deluxe Edition indir

1
   

SimCity 4 Deluxe Edition indir Türkçe Yama
 

SimCity 4 Deluxe Edition indir - Full PC Türkçe
   

SimCity 4 Deluxe Edition indir

SimCity 4 Deluxe Edition indirSimCity 4 Deluxe Edition satan SimCity 4 ve tüm yeni SimCity 4 Rush Hour Expansion Pack içerir. Bir tarım kenti yatak odası topluluk, yüksek teknoloji ticaret merkezi ve endüstriyel omurga ile, şimdiye kadar şehirlerin en büyük bölgesi oluşturma. Senin şehrin ulaşım sisteminin tam kontrolü ele alın ve U-Drive-It misyonları çözmek – mücadelede afetlere suçla mücadele dan. Eğer megalopolis nefes, hareket halindeyken Sims olsun ve nihai yaşam oluşturmak gibi nüfus skyrocket İzle – En geniş SimCity 4 derleme hiç.
Özellikler
Şehirler bir Tüm Bölge Oluşturma – birlikte tam entegre bir ulaşım ağının ile bağlantılı şehirlerin bir halı Örgü ve onları paylaşmak ve kaynaklar için rekabet izle.
Daha sonra volkanlar, tornado, göktaşları ve yıldırım çağırmak, sizin hayal dayalı bir dünya yaratmak için peyzaj Şekillendirici – Tanrı gibi Güçleri kullanmak.
Duyarlı Belediye Başkanı Be – stadyumlar, havaalanları, üniversiteler, ve gerçek dünya yerler ile dünya standartlarında bir şehir kurmak. Acil durum araçları dağıtın ve alevleri, çetelerin, ve daha fazlası savaş olarak eyleme katılmak.
Sizin Sims Insight alın – seyir mellow banliyö cehennem şehrin ritmini, okuyun, gece vakti sakin için öğlen zamanı kalabalıklar.

 

SimCity 4 Deluxe Edition indir
 

SimCity 4 Deluxe Edition indir Full crack İndir
         

SimCity 4 Deluxe Edition indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

SimCity 4 Deluxe Edition indir - Full PC Türkçe
 
15.676
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
SimCity 4 Deluxe Edition indir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,38 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 30-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!