Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SkyKeepers torrent

SkyKeepers İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

SkyKeepers PC indir

SkyKeepers PC, köy şefi Tangi’nin yolculuğunu izleyerek, hem dünyasını hem de hayatını geri kazanmak için çaresizce kavga ettiği 2B aksiyon platformudur. Düşmanları gökyüzüne doğru fırlatarak, çeşitli saldırıları ve kombinasyonları sorunsuz bir şekilde birbirine zincirle bağlayın. Havadan uçtuğunuzda, havadan savaşırken savaşı devam ettirmek için hala can veren düşmanlarına teleport edin. Bir zamanlar muhteşem Skykeeper Köyü’nü onarmak için geride bırakılan O’na kullanın. Köy büyüdükçe, Tangi benzersiz mücadele tarzlarının gelişmesine izin veren yeni saldırı ve becerilerin kilidini açar.
Kurtarmak için savaşan bir şef
Trajik bir kaza, Tangi’yi umutsuzluğa döndürür ve onu taşa çevirir. Korunmasız, köy, adaları taşan Wa’Kine adlı saldırıdan sonra saldırıya maruz kalıyor. Tangi, uyanmadan önce bir yıl geçti, yokluğunun tahribine tanık olmak için taşından çıktı. Balta tuttuğu zaman, köyünü yeniden inşa etmek için bu topraklardaki şeytanları fethetmelidir. Kendini yeniden inşa etmek için.
Temel Özellikler
Zekice 2B savaşla bir bükülme yapın, aç karanlığınızı sürdürün ve düşmanlarınızın uçuş esnasında ışınlanarak havalanmasını sağlayın
Okyanusya ait Austronesian kültürünün esin kaynağı olduğu fantezi dünyası eşsiz yolculuğu
Benzersiz özel saldırılarla nasıl savaştığınızı özelleştirin ve sonra saldırılarınızı değiştiren ve değiştiren krestleri kullanın, oynamayı özelleştirmenize izin verin.
Harekete geçmenize ve orada kalmanıza izin veren sezgisel kontroller
Wa’Kine’i göndermenize yardımcı olmak için hançer, bomba ve iksir hazırlayın
Keder aşamalarını araştıran etkileyici bir hikaye
Çarpıcı bir görsel deneyim kazandıran büyüleyici ve ayırıcı sanat


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 or later
İşlemci: 2.5 GHz dual core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4400 or equivalent
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

SkyKeepers İndir BENZER İÇERİKLER
SkyKeepers İndir YAPILAN YORUMLAR