Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Skyshines Bedlam indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Skyshines Bedlam indir

Skyshines Bedlam indir“Ben bu sene daha iyi bir seyir oyunu görmedim.” – Rock, Paper, Shotgun

BEDLAM taktik mücadele ile stratejik haydut-benzeri bir oyundur. Sen Mekanik, Dozerler denilen haddeleme kaleler parlak operatörlerin bir kez gelişen lonca bilinen en son üyesi. Siz, savaşları içinde mürettebat komutanı kaynaklarınızı yönetmek, çeşitli karakterler ile etkileşim, senin Dozer iyileştirilmesi ve post-apokaliptik bir araziden gezinirken yolcuları korumak sorumlu bulunmaktadır. Amacınız yolcu ve mümkün olduğunca sağlam mürettebat gibi birçok ile Aztek City söylenti ütopya ulaşmak için Bedlam kaotik bölge ile bysantine fütüristik metropol seyahat etmektir.

Temel Özellikler:

• Benzersiz yıldırım savaş sistemi: Turn tabanlı yavaş yavaş ekip, mürettebat-polisaj Dozer eşitleyiciler ve gelgit değişen Dozer etkileyen hızlı oyun, over-the-top animasyonlar, eylem noktası tabanlı hareket ve saldırı sistemi, ortamlar ve savaşlar ile mücadele silah!
• Dört benzersiz düşman gruplar: Marauders, Mutantlar, Cyborgs ve Rogue AI – Kendi görünüşleri ve davranışları ile tüm.
• Rogue gibi RPG özellikleri ile: Rasgele oluşturulan karşılaşır ve keşifler, anlamlı permadeath, üç farklı malzeme, mürettebat tecrübeli sıralaması ve inanılmaz tekrar değeri yönetmek için.
• “Çift Aşağı”: Yeni Bir Oyun +; Anlatılmamış zenginlikleri için acımasız derebeyi Kral Viscera ve onun kölelerinin yenmek için fırsat Bedlam geriye yolculuk … ya da her şeyi feda!

Skyshines Bedlam indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları