Sleeping Dogs: Definitive Edition

0
   

Sleeping Dogs: Definitive Edition Türkçe Yama
 

Sleeping Dogs: Definitive Edition - Full PC Türkçe
   

Sleeping Dogs: Definitive Edition, çok sayıda övgü ve ödül almış açık dünya aksiyon-adventure oyunu Sleeping Dogs’un yeni nesil için yeniden hazırlanmış hali. Hikâyeyi genişleten Year of the Snake ve korku temalı Nightmare in North Point de dâhil olmak üzere daha önce çıkmış 24 DLC paketini de beraberinde sunuyor. Yeni teknolojik, işitsel ve görsel geliştirmeler ile Hong Kong hiç bu kadar canlı hissettirmemişti.

Canlılıkla dolup taşan, egzotik mekânları ve kalabalık caddelerinde dünyanın en güçlü ve tehlikeli suç organizasyonlarından biri olan Triad’ı saklayan, hareketli neon şehri Hong Kong’a hoş geldiniz.

Bu açık dünyalı oyunda, Triad örgütünü içerden çökertmeye çalışan gizli bir polis olan Wei Shen rolünü üstleneceksiniz. Gerçek kimliğinizi açığa çıkarmadan vahşet dolu suç faaliyetlerine katılarak ve kendi değerinizi ispatlayarak organizasyonda yükselmek zorundasınız.

Polis armanıza olan sadakatiniz ve Triad koduna olan bağlılığınız arasında kalacak; doğruluk, sadakat ve onur kavramları arasındaki çizgiler gittikçe keskinliğini kaybederken siz de her şeyinizi riske atacaksınız.

Çıkmış 24 DLC paketini içermesiyle ve zenginleştirilmiş görselliğiyle Definite Edition’daki Hong Kong hiç bu kadar canlı hissettirmemişti.
Her hareketinizin kimliğinizi açığa çıkarabilecek bir risk olduğu yüksek tansiyona sahip bir suç dünyasında geçen yetişkin ve acımasız bir gizli polis draması.
Vahşet dolu saldırılar, yoğun silahlı çatışmalar ve ölümcül dövüş sanatlarının bir karışımıyla körüklenen aksiyon.
Destansı yüksek hızda kovalamacalar. Hong Kong’un dar sokaklarında bir yandan silahınızı ateşlerken bir yandan da çılgınca araba sürecek, diğer arabalara vuracak ve sokakları birbirine katacaksınız.
Hong Kong sizin oyun alanınız. Yasadışı yarışlara girin, horoz dövüşlerinde bahis oynayın, veya karakokeye gidin! Şehri keşfetmek için sayısız yol var.

 

Sleeping Dogs: Definitive Edition
 

Sleeping Dogs: Definitive Edition Full crack İndir
         

Sleeping Dogs: Definitive Edition Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Sleeping Dogs: Definitive Edition - Full PC Türkçe
 
12.867
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Sleeping Dogs: Definitive Edition

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 16.84 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Ekim 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!