Slice Dice & Rice İndir

1
 

Slice Dice & Rice İndir Türkçe Yama
 

Slice Dice & Rice İndir
 

Slice Dice & Rice PC indir

Slice Dice & Rice sağlık çubukları olmayan bir indie dövüş oyunu. Bushido Blade’den esinlenilerek, rakip savunmada bir açılış bulma ve tek bir temiz vuruşla yuvarlak sona erdirme fikrinin etrafında dönüyor. Gitmiş sıkıcı isabet puanlar – her kazımak hareketinizi olumsuz, her yara son olabilir.

Oynanış
Amacımız, dövüş oyunları herkes tarafından erişilebilir kılmaktı. Sezgisel bir dizi temel yetenek, karmaşıklığı koruyarak girdileri ve hareket listelerini ezberleme ihtiyacını ortadan kaldırmamızı sağladı. Hareketler bir saldırı yapmak için iptal edilebilir, isabetler kaçınılması veya kaçınılması mümkündür ve birbirleriyle çatışabilirler. Bu gerçek bir samuray gösterisini taklit eden akıl-oyun ağır bir oyun yaratıyor

Karakterler ve Aşamalar
Her biri kendi hikayeleri ve benzersiz dövüş stilleri ile 8 karakterden birinde oynayabilirsiniz. Oyun atımı, savaşta sadece yumruklarını kullanarak hızlı bir keşişten, saldırılar sırasında dayanıklılık ve hareketliliği telafi eden dev bir kılıçlı bir kaslı bayana kadar çeşitli oyun çeşitleri sunuyor.

Dövüşler, Japon yeraltı dünyasının alternatif versiyonunda yer alır ve elle çizilen dokularla 6 benzersiz aşamaya sahiptir.

TÜRKİYEDE İLK BİZDE WWW.TORRENTABİ.COM FARKLI İLE SİZLER İCİN PAYLAŞILDI.

ÇIKIŞ TARİHİ 27-NİSAN-2017

   

Slice Dice & Rice İndir
   

Slice Dice & Rice İndir Full crack İndir
   

Slice Dice & Rice İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.980
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Slice Dice & Rice İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Dövüş Oyunları

Platform: PC

Boyut: 570.76 MB

Crack: skidrow

Tarih: 28-04-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!