Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Slime Rancher 2017 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Slime Rancher 2017 indir

Slime Rancher, Beatrix LeBeau’nun hikayesi, dünyadan bin ışıkyılı uzaklıkta ‘Far Far Range’ adlı bir yaşam için yola çıkarak, yaşayan bir sürtüşme sarımsak yapmaya çalıştığı fırtınalı, genç bir çiftlik sahibidir. Bir can-do tutumu, bol miktarda kum ve onun güvenilir vacpack’inde Beatrix, bir servet kazanmak, bir servet kazanmak ve her köşedeki sümüklerin sersemleten çığlığından tezahür eden sürekli tehlikeyi önlemek için girişimde bulunmaya çalışıyor.

Harika geliyor! Bana daha fazla bilgi verin!
Slime Rancher, oyuncuların problemleri çözüp vacpack’lerinin ustalıkla yaşatacakları birinci kişinin sanal deneyimidir: toprağa bulaşmayan herhangi bir şeyi boşaltabilecek ve patlatabilen bir vakum / top / sırt çantası.

Çamurt budama işinde büyük bir servet kazanmaya çalışan her gün oyunculara yeni zorluklar önerecek. Oyuncular bu zorluklara ancak istedikleri haliyle yaklaşmakta serbestken, tipik bir gün şöyle görünebilirler:

Şafak çatlamasında uyanırsınız ve çiftlikteki bitkileri sulamaya başlıyorsunuz. Sonuçta, bazı sümükler vejetaryen olur. Sonra tavuk kümesindeki bol tavuğu toplamanın zamanı geldi. Sonuçta bazı sümük tamamen vejetaryen değildir.

Sonra, kahvaltıları sümüklü keklerden öğrenecek, böylece gün boyunca fazla el ele vermezler. Aç slimes zırpalanır. Çatlak sümerler içerilemez.

Çiftlik için güne hazırlanınca, artık Far, Far Range’in evcilleşmemiş vahşilerini keşfetme zamanı geldi. Yol boyunca, daha önce hiç görmediğiniz sümüklerle karşılaşacaksınız, ahırda yetiştirilecek yeni bir tür sebze keşfedeceksiniz ve dar, çıplak sümüklü bir vadide kesin bir azaptan kaçınacaksınız.

Güneş ortamında, çiftliğinize geri dönmenin, sümüğünüz için biraz akşam yemenizin zamanı geldi ve her zamankinden patlayacak gibi görünen bu yeni sümükleri ne kadar hele edeceğinizi anlamaya çalışın.

Ama bunu yapabilirsin. Sümüklü bir çiftlik sahibi olarak yaşamak için binlerce ışık yılı uzaklaştıracak cesaretin vardı. Bum patlayan slime? Sorun değil. Radyoaktif bir aura ile yanan sıyrıklar mı? Onu getirmek. Kütüklerini kıpır kıpırlar mı? Bekle, sümüklü popolar var mı?

 

Oyun Kurulum Gerektirmez. RAR Dan çıkartın ve x32 bit yada x64 secenekleri hangisi size uygun ise Launcher ile giriş yapınız. Oyuna giriş yapabilmek için Launcher Tıklayın.

TEST EDİLDİ SORUNSUZ

MINIMUM:

İşletim Sistemi: Windows XP(SP3)+
İşlemci: 2.2GHz Dual Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 512MB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Slime Rancher 2017 İndir BENZER İÇERİKLER
Slime Rancher 2017 İndir YAPILAN YORUMLAR