Sniper Elite V2 İndir

0
 

Sniper Elite V2 İndir Türkçe Yama
 

Sniper Elite V2 İndir
 

Sniper Elite V2 PC indir

Sniper Elite dönüşlerinden kutlanan ‘kurşun kam’ olarak izleyin, kanlı ve daha korkunç – her zamankinden daha kabiliyetli olan atışlar, merminin yavaş hareket uçuşu ile mükafatlendirilir, daha sonra amaçlar X-Ray’de grafiksel olarak mermi girer ve imha eder kurban. Keskin nişancı mermisinin gerçek tesirini yaşama geçirdiği için organlar parçalandı, kemikleri parçalandı, dişler fışkırttı.

İkinci Dünya Savaşı sona erdiğinde ve Soğuk Savaş başladığında, her atış sasenesir. Akıllıca kullan.
Anahtar özellikler:
Sniping Simülasyonu – Sniper Elite V2, yerçekimi, yel, sürat, kurşun penetrasyonu, amaç kararlılığı ve daha çok öneme alınarak ilerlemiş balistik ile detaylı snip simülasyon özellikli. Oyuncuların en gerçekçi simülasyonuyla askeri ssavaşshooting yapmalarını garantileyin.
X-Ray Kill Cam – İnanılmaz ‘kill cam’ teknolojisi, oyuncuların kalpleri ve akciğerleri gözyaşı, karaciğerleri patlattığını ve kemiklerini parçalamasını gerçekleştiren bir mermi düşman bedenine girdiğinde aslında nolduğunu vitrinde.
Özgünlük – Oyun, otantik 2. Dünya Savaşı Berlin yerlerinde mümkün oldukça vasıta, Springfield M1903, Gewehr 43 ve Mosin-Nagant 1891/30 gibi silahlar ve orijinal sürümlerdan sonra modellenen üniformalar barındırmaktadır.
Ortamın Kullanımı – Mükemmel bir koordinata geçmek, ocağı gözlemlemek, çekimi gerçekleştirmek ve fark edilmeden kaymak için etraftaki küçük farklılıkların hesaba katılımı gerekiyor.
Keskin Nişancı Seçimi – Oyuncular sık sık kendilerini felakete maruz kaldıkları ya da vazifelerine devam edebileceği manasına gelen daha zor bir rota bırakan kusursuz bir çekim opsiyonuyla karşı karşıyadırlar.
Çok Oyunculu Oyun Türleri – Takım Deathmatch, Deathmatch, Ekip Uzaklığı King, Uzaktan Kral, Takım Dogtag Hasat, Dogtag Hasat ve Bayrağı Yakala.
Yeni İçeriğiniz Oyununuz İçin Kullanılabilir!
Sniper Elite V2, yayınlanmasından bu yana, Rebellion doğrulusunda daimi desteklenerek, yeni özellikler ve içerik eklendi – ek 10 bedava çok oyunculu harita da dahil.

Dört ek tek oyunculu vazife paketi satın alınabilir, şunlara son Snipping misyonu dahil – Hitler’i öldür. Her DLC paketi, cephaneliğiniz için 2 adet yeni otantik silah da içerir.

   

Sniper Elite V2 İndir
   

Sniper Elite V2 İndir Full crack İndir
   

Sniper Elite V2 İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
6.722
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Sniper Elite V2 İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.95 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 03-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
GTA 4
145.331 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!