Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sol 0 Mars Colonization indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Sol 0 Mars Colonization pc 2016 torrent indir

Sol 0 Mars Colonization 2016 pc indir, Pc mars Simulasyon Oyunları 2016 ilk Mars kolonisi kurmak bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Gelişen ve kendi kendine yeten kolonisine Mars toprağında ilk insan ayak izleri itibaren, Sol 0 önümüzdeki birkaç on yıl içinde mevcut olabilecek bir yakın gelecekte kullanarak teknolojiyi hayal. Mars yüzeyi boyunca mineral ve kaynakların kullanımı, bağımsız bir sınıra ilk keşif gezici genişletmek için emin olun.

Kondrite Oyunları, Sol 0 oyuncular uzay araştırmaları ve yerleşime sınırlarını zorlayan doğasında zorluklar üzerine almaya nihai bir şans verir. Su özü, gıda büyümeye habitatları inşa, elektrik üretmek, öngörülemeyen Mars hava, maden doğal kaynakları kaçmasına ve giderek daha karmaşık ve sofistike koloni üsleri inşa.
Zorlu simülasyon
Sen yiyecek ve su ihtiyaçlarını, oksijen ve enerji kaynaklarını, doğal kaynak toplama dengeleme ve göktaşı etkileri ve toz fırtınaları da dahil olmak üzere hava afetler için hazırlanıyor ile karşı karşıya olacak. Eğer koloninin yaşam sağlamaktır getirmek malzemeleri öncelik.
Dünya’dan bağımsız hale
Sol 0 özellikli teknoloji şu anda geliştirilen ve Mars keşif için konuşlandırılmış olan kavram esinlenmiştir. Su ve mineral presi, ince ayar aletlerle Rovers ve Dünya’nın aşırı ortamlarda çapraz cins bakteri suşları Mars’ta gıda üretimini artırmak için biyoloji laboratuarları gelen, mevcut araçları daha yakın bir gerçekliği yansıtmaktadır.
Ötesinde Mars ve dünyalar keşfetmek
Buzullar, lav düzlükleri ve kurak ekvatoral bölgelerde her başarının ayrı zorlukları sunmak ve rastgele oluşturulan haritalar genişletilmiş oynanabilirlik sağlar. Sol 0 Harita Editor kullanarak özel haritalar oluşturmak ve diğer oyuncular ile kreasyonlar paylaşabilirsiniz.

Çıkış Tarihi: 15 Oca 2016

Sol 0 Mars Colonization indir BENZER İÇERİKLER
Sol 0 Mars Colonization indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları