Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Solstice Chronicles MIA

Solstice Chronicles MIA İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Solstice Chronicles MIA torrent oyun indir

Solstice Chronicles MIA 2017 Ölü kolonide, kurumsal bir deniz, düşman hatlarının çok geride kaldı. İstirahatsiz bir dronun pek olası bir yardımı olmaksızın, canice, akılsız mutantların bir ordusuna karşı hayatta kalma mücadelesi … ve daha kötü şeyler ile karşı karşıyadır.
Meydan okuma
Ironward’dan ikiz sopa atıcılarına farklı bir yaklaşım istiyoruz. Biz taktik İlk maçımızda Kırmızı Solstice büyük olabileceğini öğrendik ve biz Solstice Chronicles içine taktiği biraz eklemek için çalışıyoruz: MIA, biz oyuncuların kendilerini hazırlamak durumunda, ödül çok daha tatmin edici olacağını hissediyorum.
Özellikler
Mars’ta mutant dalgaları patlatmak için ana akışkan ikiz sopa savaşı.
Drone’un yeteneklerini taktiksel olarak kullanın, karşı karşıya olduğunuz tehdidi büyük ölçüde değiştiren kararların riskini ve ödülünü tartın.
Gelecekteki tehditler karşısında malzeme ve yükseltme atma arasında karar verin veya ileri doğru ilerleyin, düşmanlar hala gelmek için potansiyel olarak hazırlıksız.
kendi yolunda her şeyi yoketmek olacaktır autocannon ve alev gibi av tüfeği, roketatar ve daha fazlasını içeren yükseltilebilir silah, yanı sıra özel Ağır silahlar ile mutant saldırıyı korkut.
Hasar, Yıkım, Hellfire ve Terminatör olmak üzere dört sınıfın kendi yetenek ağacını geliştirin – yıkımın en önemli aracı haline gelin.

 

Solstice Chronicles: MIA, Fin tarafından finanse edilmek üzere serbest bırakılacak ikinci oyundu. Kalabalığın finansman kampanyası, hedefinin% 103’ünü sağladı ve 512 destekçisi tarafından desteklendi. Oyunun destekçileri, İncir kampanyası sırasında rehin ve yatırım yapabilir.


MINIMUM:
OS: Win 7, Win 8.1, Windows 10
Processor: Intel® Core™ i5
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 750 Ti
Storage: 15 GB available space
Sound Card: Any
RECOMMENDED:
OS: Windows 10
Processor: Intel® Core™ i5
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 960
Storage: 15 GB available space
Sound Card: Any

Solstice Chronicles MIA İndir BENZER İÇERİKLER
Solstice Chronicles MIA İndir YAPILAN YORUMLAR