Solstice Chronicles MIA İndir

0
 

Solstice Chronicles MIA İndir Türkçe Yama
 

Solstice Chronicles MIA İndir
 

Solstice Chronicles MIA torrent oyun indir

Solstice Chronicles MIA 2017 Ölü kolonide, kurumsal bir deniz, düşman hatlarının çok geride kaldı. İstirahatsiz bir dronun pek olası bir yardımı olmaksızın, canice, akılsız mutantların bir ordusuna karşı hayatta kalma mücadelesi … ve daha kötü şeyler ile karşı karşıyadır.
Meydan okuma
Ironward’dan ikiz sopa atıcılarına farklı bir yaklaşım istiyoruz. Biz taktik İlk maçımızda Kırmızı Solstice büyük olabileceğini öğrendik ve biz Solstice Chronicles içine taktiği biraz eklemek için çalışıyoruz: MIA, biz oyuncuların kendilerini hazırlamak durumunda, ödül çok daha tatmin edici olacağını hissediyorum.
Özellikler
Mars’ta mutant dalgaları patlatmak için ana akışkan ikiz sopa savaşı.
Drone’un yeteneklerini taktiksel olarak kullanın, karşı karşıya olduğunuz tehdidi büyük ölçüde değiştiren kararların riskini ve ödülünü tartın.
Gelecekteki tehditler karşısında malzeme ve yükseltme atma arasında karar verin veya ileri doğru ilerleyin, düşmanlar hala gelmek için potansiyel olarak hazırlıksız.
kendi yolunda her şeyi yoketmek olacaktır autocannon ve alev gibi av tüfeği, roketatar ve daha fazlasını içeren yükseltilebilir silah, yanı sıra özel Ağır silahlar ile mutant saldırıyı korkut.
Hasar, Yıkım, Hellfire ve Terminatör olmak üzere dört sınıfın kendi yetenek ağacını geliştirin – yıkımın en önemli aracı haline gelin.

 

Solstice Chronicles: MIA, Fin tarafından finanse edilmek üzere serbest bırakılacak ikinci oyundu. Kalabalığın finansman kampanyası, hedefinin% 103’ünü sağladı ve 512 destekçisi tarafından desteklendi. Oyunun destekçileri, İncir kampanyası sırasında rehin ve yatırım yapabilir.

   

Solstice Chronicles MIA İndir
   

Solstice Chronicles MIA İndir Full crack İndir
   

Solstice Chronicles MIA İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
2.200
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
Solstice Chronicles MIA İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, FPS Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7.75 GB

Crack: CODEX

Tarih: 26-07-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!