Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SOMA Pc indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

SOMA Pc indir

SOMA Pc indirSOMA pc indir, soma aksiyon oyunları
Koyu Descent: SOMA Sürtünme Oyunları, amnezi yaratıcıları bir bilimkurgu-korku oyunu. Bu kimlik, bilinç, ve ne insan olmanın anlamı hakkında huzursuz edici bir hikaye.

Radyo ölü, gıda azalıyor edilir ve makineler bunlar insanlar düşünmeye başladı. Sualtı tesis PATHOS-II dayanılmaz izolasyon uğramış ve bazı zor kararlar almak zorunda kalacağız. Ne yapılabilir? Ne mantıklı? Ne için mücadele bırakılır?

SOMA dünyasına girin ve okyanus dalgaları altında derin gömülü dehşet karşı karşıya. Kaos ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kilitli terminalleri ve gizli belgeler ile defterleri. Son kalan nüfusu ararlar ve sonuçta istasyonun kaderini şekillendirecek etkinliklere katılmak. Ama dikkatli olun, tehlike her köşesinde pusuda: bozuk insanlar, bükülmüş yaratıklar, deli robotlar ve hatta bir esrarlı yerde hazır ve nazır AI
Bunlardan her biri nasıl başa anlamaya gerekecektir. Sadece hayır kavga oraya hatırlıyorum, ya sen düşmanları zekâsı ya da çalıştırmak için hazır olsun.

  • OS: 64-bit Windows 7
  • Processor: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GT 240 / AMD Radeon HD 5570.
  • Hard Drive: 25 GB available space
  • Additional Notes: Integrated Intel graphics are not supported. They should work (Intel HD 4000-series or better), but with issues.

 

SOMA Pc indir BENZER İÇERİKLER
SOMA Pc indir YAPILAN YORUMLAR