Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sorcerer King Rivals indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Sorcerer King Rivals indir

Sorcerer King Rivals indirRakipler oyun çeşitliliği eklemek için yeni hükümdarlar, büyü, birimler ve yetenekleri ile tam iki yeni oynanabilir hizipler vardır. Üç yeni teğmen Sorcerer King’in inine koruma olabilir düşman liste katılmak, yeni ve benzersiz yetenekleri ile her şampiyon bile en içten meydan. Yeni bir görev editörü ve Buhar Atölye desteği kendi epik macera satır yazmak ve dünya çapında oyuncular ile paylaşmak için izin verir.
Rakiplere Yeni Özellikler
Yükseliş Zafer – Ascension büyü öğrenin ve Felsefe Kral ilk onlara girmeden önce kırıkları tüketmek. Sorcerer Kral büyü atan önce bir tanrı haline yükseliş noktaları biriktirmek ve oyunu kazanmak.

Yeni Fraksiyonlar – dondurulmuş dağ içine arazi çevirin ve Bazzal Cüce Kralı, Dondurulmuş Realm hizip padişah olarak savaşçı geliştirmek veya yenilmiş düşman gelen kemik parçaları toplamak ve Valemor Archmage, Necromancer hizip Sovereign ile ölmeyen orduları yükseltmek.

Yeni Teğmen – Sorcerer King üç yeni teğmen size meydan okumak için sabırsızlanıyorum! beş liste dışında iki teğmen rastgele size karşı her oyun görünecektir. Gölge Ejderha Nabunihr karşı Face down Kristal Yılan Abeix karşı gücünü test etmek, ya da büyük kuş, Corvos, Fırtına Bringer üzerinde yay eğitmek.

Yeni Görevler – daha önce hiç görülen arayışı hatları başlamadan ile Deneyim yepyeni bir macera! Eğer ordu için daha iyi silah ve zırh zanaat eşsiz malzemeler ve tarifleri toplamak gibi dünyanın karşısında imha esprili yazı ve hafif mizah keyfini çıkarın.

Görev Editör – bu kullanıcı dostu arayışı editörü ile kendi maceralarını yazarı ol! Kararlarınızı zanaat, macera Metin yazın, ve ödüller hakkında karar. Kaydedilen zaman arayışı otomatik olarak oyunun bir parçası haline gelecektir.

Buhar Atölye Destek – Sıkıca entegre atölye desteği kolayca dünyanın geri kalanı ile kreasyonlar paylaşmanızı sağlar! başkaları tarafından oluşturulan haritalar ve görevler indirin ve macera için yeni olanaklar her keşfedebilirsiniz.
Baz Oyun Özellikleri:
Sorcerer Kral – Bu adil bir mücadele değildir. Onun tutmak ve onun karanlık ordusunda uğursuz canavar puanları koruyan güçlü teğmen vardır. Diğer gruplar ile diplomatik ilişkileri sürdürmek için ordu ve sonra büyücü Kral karşı neden hepsini miting.

Kıyamet Sayacı – Sorcerer Kral bastırmak için Zamanınız sınırlıdır. Onun tut fırtına ve onu yok ya o ilk onlara ulaşmadan önce kendi için kırıkları ‘özü tüm almalıdır ya. Sayaç doldurur ve Felsefe Kral büyü tamamlarsa, senin dünyan mahkumdur.

Benzersiz Liderler – 8 farklı egemenler gelen beceri ve yeteneklerini kendi benzersiz setleri ile her seçin. hepsini denemek ve stratejileri sizin için en uygun olanı bulmak için oyun farklı stilleri ile deney.

Işçiliği ve büyüleyici – görevleri ile güçlü eserler ve zırh için tarifler keşfedin ve Overlord Forge ile zanaat. Ardından, düşmanlarına karşı güçler bir avantaj sağlamak için büyülü özellikleri ile bunları aşılamak.

Adventures Ülkesi – benzersiz, tek tek yazılı questlines Yüz kıyamet yaklaşan kıyamet mizah bir dokunuş getirir. Ayrıca daha sonra Buhar Çalıştay başkaları ile paylaşmak, kendi inanılmaz maceralarını yazmaya yeni görev editörü kullanabilirsiniz.

Fierce rakiplerin – bir zamanlar güçlü uygarlıkların kalıntıları Sorcerer King’in alanda hayata tutunmak, ama onlar yalnız kazanamaz. Onlarla müttefiki ve onların lehine kazanç onların şampiyonu yardım kazanmak … ya da, onları silin ve kendiniz için kendi topraklarını ve hazineleri iddia.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 2 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Sorcerer King Rivals indir BENZER İÇERİKLER
Sorcerer King Rivals indir YAPILAN YORUMLAR