Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soul Axiom 2016 en iyi pc oyunları

Soul Axiom indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Soul Axiom 2016 – FULL indir

Soul Axiom 2016 – FULL indir, Oyunumuz 6 adet ödüle layık görülmüştür. Gelişmiş stüdyo Master Reboot Elysia ve siber dünyada musallat güzel ayarlanmış bir first-person hikaye odaklı macera bulmaca oyunu. , Eşsiz el güçler toplamak birden fazla uçlarının keşfetmek ve dijital öbür sırrını gibi kendi kaderini seçin.
OYUN
Hayatının ve dijital öbür gizemini çözmeye Soul Axiom zengin ortamlar ve sürükleyici bir hikaye keşfedin. Kimliğinizi, hikayenizi sizin gizemini kilidini açmak için göreve tehlike içine götürecektir zorluklarla karşı karşıya, güzel, musallat yerleri ile, keşif ilginç bir yolculuğa alınacaktır. Ama dikkat: Bazı gizemleri daha çözümsüz bırakılıyor.
ÖZET
“Insan ırkının tarihinin tek ve en önemli gelişme” (Era Dergisi, 2027) olarak eleştirmenler tarafından adlandırılan Elysia ruhunu, yükleyerek cennete ilk adımları atın. sanat Dijital Soul Sağlayıcı son durumu itibariyle, Elysia anılarınızı ve hayalleri gerçeğe dönüşür yayılan sunucusudur. Patentli Soul Sync sistemi sonsuza kadar keyfini istediğiniz anıları seçmenize izin verir; Bir yaşam kullanıcı ya da sadece bütün aile onların boş yer yeniden yaşayabilirsiniz hayatın kalıcı bir vasiyeti bırakmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır.
Elysia, ölüm yok hakimiyet vardır. Elysia, hayat sınır bulunmamaktadır. ölümlü pranga atmak ve dijital ahirette ölümsüzlük sırrını keşfetmek.
Patrick Plains Estate keşfedin. Sonra, Şimdi ve sonsuza dek.
OYUN İLK 5 DAKİKA
Oyuna başladığınızda bir fırtına düşen ücretsizdir. Yıldırım düzensiz anıları kısa, canlı yanıp gösteren gökyüzünü aydınlatır. Anılarınızı. Eğer kesin ölüm yolunda, fırtınanın gözüne, kontrolden çıkarak, zoka olarak bir nefes almak için mücadele. kirpikler yağmur mücadele, gözlerini kısarak, sen doğru savrulan olan büyük bir nesnenin bir belirti yakalamak. Sen karıştı ve dehşete, ölüm, darbe için kendini hazırla ve –
Sen etrafında ahşap panoları pummeling bir geminin, yağmur güvertesinde bulunmaktadır. Sen dümen yaşlı bir adamla, mesafe içine bakan, köprü üzerinde dört gölgeli rakamları görmek için bakmak.
ÖZELLİKLER
• Keşif ve Bulmaca elemanları ile Psikolojik Macera: şifreli mantık ve eylem bulmaca çeşitli etkileşim ipuçlarını bulmak ve kimlik sırlarını anıları keşfedebilirsiniz.
• Oynanış 20 ila 30 saatleri: Oyun 100 bulmacalar ve 63 Buhar Başarıları üzerine, 6 bölümden 40 benzersiz yerleri ile içerik dolu olduğunu, büyüleyici oyun 20 saatten fazla bekliyoruz.
• Koleksiyon El Yetkileri: Elysia Harness yetenekleri. , Aşamalı yapı, tahrip ya da çevrenizdeki dijital dünya bozarak keşif ve bulmaca çözme yardımcı olacak yeni güçler keşfedin.
• Çoklu Hikayesi Sonlar: Bir gergin, ancak birden sonuçlarla anlatı-düşündürücü ve irfan tüm yollar keşfetmek için özlem bırakır.
• Benzersiz görsel stil: Elysia içinde duyguların çeşitli ortaya çıkarmak için çarpıcı şekiller, güçlü renkler ve güzel efektler ve aydınlatma güzel basit bir vurgu vardır.
• Dinamik adaptif ortamlar: senin çevreleyen ortamlar işlemek için yeteneklerini kullanın. Daha önce gizli alanları açmak için güçlerini ve yeniden ziyaret anıları toplayın.
• 50 orijinal kompozisyonlar ile Haunting Soundtrack: kurnazca keşfetmek anılarla iyi hazırlanmış dernek üzerinden oyun geliştiren mükemmel müzikal zemin sağlar.

 

 

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 29 ŞUBAT 2016MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Soul Axiom indir BENZER İÇERİKLER
Soul Axiom indir YAPILAN YORUMLAR