Spec Ops The Line indir – Full Türkçe

1
  

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe Türkçe Yama
 

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe Spec Ops The Line 2017 Dubai büyük bir fırtınayla haritadan silindikten sonraki 6 ay oldu. Spec Ops The Line Şehri boşaltmak için gönderilen Amerikan askerleri de dahil olmak üzere binlerce can kaybetti. Bugün kent, dünyanın en görkemli harabesi olan kumun altında gömülmüş durumda. Şimdi, gizemli bir radyo sinyali Dubai’den toplanıyor ve şehre sızmak için bir Delta Recon Takımı gönderiliyor. Spec Ops The Line Görevleri basit: Evac için hayatta kalanlar ve radyo bulun. Buldukları şey, savaşın kavranması gereken bir şehir. Dubai’yi kurtarmak için adamı çılgınlığının merkezinde bulmalılar-Col. John Konrad.
Oynanış
Spec Ops: The Line, kaleye vuran fiziksel olarak yakın dövüşü bir kadro tabanlı oyun mekaniği vasıtasıyla sunan, aksiyon dolu bir Üçüncü Şahıs Vurmacıdır. Oyuncular üç karakterden oluşan bir ekibe liderlik yapıyor, Yüzbaşı Martin Walker, Teğmen Adams ve Çavuş Lugo. Her karakterin kendine özgü kişiliği ve uzmanlık becerileri vardır ve her birinin oynadığı olgun öykü, savaşın karanlık tarafını gerçekçi bir şekilde araştırır; iyi sonuçlar, yalnızca zor seçenekler vardır. Görevler tamamlandığında, daha gelişmiş silahlar ve teçhizatlar sağlanmaktadır. Buna ek olarak, Dubai’nin çöl ortamı çarpıcı görsellerle aktif bir şekilde seviye tasarımlarını etkileyen ve ilerlemeye yardım etmek ve engellemek için kullanılabilen dinamik kum fırtınaları ile eşsiz bir şekilde oyuna giriyor. Dubai yüksek katlı binaların dikey iç mekanları da oyuncular tarafından kullanılabilecek taktik avantajlar ve riskler sağlar. Çok oyunculu kampanyalar, tek oyuncu deneyimini genişletmek için yeni modları ve alışılmadık durumları ve ortamları getirir.
Temel Özellikler
Betimsel belirsizliklerle birlikte askeri atıcı deneyiminin yeni bir canlandırması.
Hareketli 3. Person Shooter oyunu, savaşta vahşiliğe ve duyguya yakın ve kişisel bir görünüm sağlar.
Tehlikeli ve öngörülemeyen bir muharip bölgedeki zeki ve güçlü bir Delta-Force asker takımını komuta edin.
Savaşın karanlık tarafını araştıran olgun bir hikayede, “Parlak”, yalnızca kötü veya kötü seçimler olmayan “Çizgi” çizgisini çaprazlayın.
Eşsiz Dubai ortamı, hayal gücünü zorlar ve oyuncuları dikey oyun ve çarpıcı görseller için yaşam boyu daha büyük bir oyun alanına taşır.
Kum dolu Dubai, kum çığları ve güçlü, yön değiştiren kum fırtınası mücadelesi dahil olmak üzere yeni oyun deneyimi sunar.
Özelleştirilebilen Sınıf Tabanlı Blazing Multiplayer

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe
 

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe Full crack İndir
       

Spec Ops The Line indir – Full Türkçe Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
11.414
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!